Käytämme evästeitä (cookies) käyttäjäkokemuksen parantamiseksi ja käyttötilastojen keräämiseksi.
Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja

x

Opintotoimistot

Opintotoimistot ovat avoinna klo 9.00 - 14.00. 

 

Opintosihteerit palvelevat opiskelijaa kaikissa opiskeluun liittyvissä asioissa:

  • neuvoa mm. opintoetuuksiin liittyvissä asioissa
  • toimittavat erilaisia opiskeluun liittyviä asiakirjoja, esim.  opiskelutodistus, opintosuoritusote, koulumatkatuen ostotodistus
  • antavat opiskelijahallintojärjestelmä Wilman unohtuneen salasanan tilalle uuden salasanan

Ota ensisijaisesti yhteyttä oman opiskelupaikkasi opintotoimistoon.

 

Espoo, Itsehallintotie 3

opintosihteeri Pia Lapinniemi, puh. 044 335 6386, pia.lapinniemi(ät)luksia.fi
opintosihteeri Arvinsanaa Munkhbileg, puh. 044 375 0256, arvinsanaa.munkhbileg(ät)luksia.fi

sähköposti: opintotoimisto-Espoo@luksia.fi

Kirkkonummi, Hirsalantie 11

info-/opintosihteeri Arvinsanaa Munkhbileg, puh. 044 375 0256, arvinsanaa.munkhbileg(ät)luksia.fi

sähköposti: opintotoimisto-Kirkkonummi@luksia.fi

Nummela, Ojakkalantie 2:

opintosihteeri Leena Haapakoski, puh. 044 335 6326, leena.haapakoski(ät)luksia.fi
opintosihteeri Irma Åström, puh. 044 352 2760, irma.astrom(ät)uksia.fi

info-/opintosihteeri Pirkko Paularinne, puh. 044 547 4231, pirkko.paularinne(ät)luksia.fi

sähköposti: opintotoimisto-Ojakkalantie@luksia.fi

Lohja,  Toivonkatu 4

opintosihteeri Saija Henriksson, puh. 0440 787 810, saija.henriksson(ät)luksia.fi
opintosihteeri Nina Saaristo, puh. 050 338 7321, nina.saaristo(ät)luksia.fi
opintosihteeri Päivi Ståhlstedt, puh. 0440 486 512, paivi.stahlstedt(ät)luksia.fi
opintosihteeri/oppisopimus Ritva Lappalainen, puh. 044 766 3738, ritva.lappalainen(ät)luksia.fi

info-/opintosihteeri Tanja Sandholm, puh. 050 553 1912, tanja.sandholm(ät)luksia.fi

sähköposti: opintotoimisto-Toivonkatu@luksia.fi