Käytämme evästeitä (cookies) käyttäjäkokemuksen parantamiseksi ja käyttötilastojen keräämiseksi.
Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja

x

Opintotoimistot

Tiedote 27.3.2020

Opintotoimisto- ja infopalvelut hoidetaan tällä hetkellä pääsääntöisesti sähköisesti. Kaikki opintosihteerit ja infot tavoittaa joka arkipäivä.

Jos olet asioimassa opintotoimistossa, ota ensin yhteyttä joko puhelimella tai sähköpostilla ja sovi ensin, miten asiasi hoidetaan. Pääkampuksilla opintotoimistoissa päivystää päivittäin paikan vain yksi henkilö. Espoo ja Kirkkonummi hoidetaan etukäteen sopien.

Espoo

opintosihteeri Pia Lapinniemi puh. 044 335 6386 pia.lapinniemi(ät)luksia.fi

Kirkkonummi

info-/opintosihteeri Pirkko Paularinne puh. 044 547 4231 pirkko.paularinne(ät)luksia.fi

Nummela

opintosihteeri Leena Haapakoski, puh. 044 335 6326 leena.haapakoski(ät)luksia.fi
opintosihteeri Irma Åström puh. 044 352 2760 irma.astrom(ät)uksia.fi
info-/opintosihteeri Pirkko Paularinne puh. 044 547 4231 pirkko.paularinne(ät)luksia.fi

Lohja Nummentie

opintosihteeri Nina Saaristo, puh. 050 338 7321 nina.saaristo(ät)luksia.fi
info-/opintosihteeri Tanja Sandholm, puh. 050 553 1912 tanja.sandholm(ät)luksia.fi
opintosihteeri/oppisopimus Ritva Lappalainen, puh. 044 766 3738, ritva.lappalainen(ät)luksia.fi

opintosihteeri/oppisopimus Camilla Teivonen, puh. 044 335 6455, camilla.teivonen(ät)luksia.fi

Lohja Toivonkatu

opintosihteeri Saija Henriksson, puh. 0440 787 810 saija.henriksson(ät)luksia.fi
opintosihteeri Päivi Ståhlstedt, puh. 0440 486 512 paivi.stahlstedt(ät)luksia.fi
info-/opintosihteeri Anu Rantanen, puh. 044 369 6694 anu.rantanen(ät)luksia.fi

_____________________________________

Opintotoimistot ovat avoinna klo 9.00 - 14.00. Ota ensisijaisesti yhteyttä oman opiskelupaikkasi opintotoimistoon:

Lohja Nummentie 6:
p. 050 553 1912 tai 050 338 7321

Lohja Toivonkatu 4:
p. 044 078 7810 tai 044 0486 512

Vihti Nummela Ojakkalantie 2:
p. 044 352 2760 tai 044 335 6326

Espoo Itsehallintotie 3 ja Kirkkonummi Hirsalantie 11:
p. 044 335 6386