Käytämme evästeitä (cookies) käyttäjäkokemuksen parantamiseksi ja käyttötilastojen keräämiseksi.
Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja

x

Yhteishausta 2022 Luksiaan valitut opiskelijat

16.06.2022 klo. 10.25

Onnea Luksiaan valituille uusille opiskelijoille!

Alla olevalla listalla näkyvät vain ne henkilöt, jotka ovat antaneet luvan tietojensa julkaisuun.

Opiskelupaikan sähköinen vastaanottaminen 

Muistathan vastaanottaa opiskelupaikkasi 30.6.2022 mennessä. Vahvista opiskelupaikkasi valintakirjeessä saamasi ohjeen  mukaisesti.

Avoimet ovet -tilaisuus uusille opiskelijoille

Luksia järjestää uusille opiskelijoille Avoimet ovet -tilaisuuden keskiviikkona 22.6. seuraavasti:

Lohja: Toivonkatu 4, klo 14-18
Nummela: Ojakkalantie 2, klo 14-18

Olet lämpimästi tervetullut paikan päälle tutustumaan tiloihin ja henkilökuntaamme. Voit tulla tilaisuuteen yksin tai yhdessä huoltajasi kanssa. Tilaisuudessa voit myös ottaa opiskelupaikkasi vastaan sekä toimittaa meille paikan vastaanottamisessa tarvittavia liitteitä.

Lisätietoja

___________

Alla olevalla listalla näkyvät vain ne henkilöt, jotka ovat antaneet luvan tietojensa julkaisuun.

Luksia, Lohja, Toivonkatu

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

AUTIO, MIKAEL ELIAS
HEIKKINEN, KASPERI ONNI
HOLOPAINEN, VILI ALEKSANTERI
JÄRVINEN, SAMI KALEVI
KALLIOKOSKI, NIKO GABRIEL
PALMU, MATIAS LAURI AAPELI
RESO, RONY OSCAR
SALO, JUHO ANTON
SUNDSTRÖM, ANTON TEEMU-ANTERO
VASELIUS, SAMU ALEKSI

Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto

BARON, LEON AXEL
ELIAS GHIRMAY, BERHANE
GRÖNHOLM, HENRI ALEKSI
HUTTUNEN, MINTTU ELISA KRISTIINA
KIRJAVAINEN, JOONATAN OLAVI
KUUSK, ANDERO REMY
NURKKALA, JENNA-MARIA JULIA

Liiketoiminnan perustutkinto

ADMASU ASMEROM, GIDEY
BJÖRN, SAMPO MATIAS
CHARIF, CHAIMAE
ENROTH, EELIS JUHANI
ESKOLA, NIKO SAKARI OSKARI
FRIBERG, MELISSA IIDA MARIA
GRÖNMARK, WILMER KASIMIR
JESPARS, OLIVER ANDREAS
JUHOLA, ALEXANDRA MARIA HANNELE
KARAKOC, MEMDUH
KIVINEN, OLIVER MATHIAS
KOLLIN, MIKAEL AXEL ARTTURI
KOSKI, PETTY PIHLA ILLUUSIA
LINDBERG, VANESSA ANCELA DESIRE
MALINEN, MIKAEL EBBE TOMAS
MATTILA, IIDA EMILIA
MERINEN, SARA LIISA
MUHONEN, TOPIAS ANTERO
NIEMINEN, ELLA LILJA ISABELLA
NIKKA, AADA SOFIA
NYHOLM, FELIX BENJAMIN
PITKÄNEN, MIKO KALEVI
PYRHÖNEN, JOOA JESSE JUHANI
RAUHALA, PIHLA TUA KAROLIINA
RINNE, SAANA-MARIA
RUUSKA, LUCAS MARKO SAKARI
SHMIDT, NIKOLAY
SMOLSKY, JOONA JEREMIAS
SMOLSKY, NOORA FANNY JASMINA
TAMMINEN, EMILIA TUULI
TIIHONEN, ONNI OSKAR
URONEN, RASMUS TAPIO
VALKAMA, AAVA AURORA
VÄLI, EMILIA KAROLINA
YLIKOSKI, MIKA ANTERO
ÖSTERBERG, ONNI JOHANNES

Pintakäsittelyalan perustutkinto

HASSANI, JAWID ALI
HIMANEN, MAIJU-MARIA
HYNNINEN, HELENA MARJATTA
JÄRVINEN, VILMA ALEKSANDRA
KOVANEN, ARI-ANTERO ALLAN
LAHTI, ULLA OLIVIA
LAHTI, VEERA MARIA KAROLIINA
LEHTO, ROOSA KATARIINA
MOHAMMADI, MOZAMMEL
NIEMISTÖ, OTTO SYLVESTER
ONNELA, VIIVI KAARINA ADELE
SARVIAHO, EMMA ILONA
SOO, HELENA
STENSTRÖM, VENLA VILHELMINA
SUOMELA, MINEA KATARIINA
ÅKERLUND, TOMMY MARKUS VIHTORI
ÅSTEDT, ROOSA MIMOSA KRISTIINA

Turvallisuusalan perustutkinto

CANKIR, EMRE CAN
HOOD, GUINEVÉRE SAGA SARINJA
LAHTINEN, SAMUEL JULIUS ALFRED
LAMPPU, MATIAS ILMARI
LÖNNQVIST, ADA MATILDA JOSEFINA
MÄKELÄ, MIIA JADE JULIA
NORDMAN, VENLA MATILDA
NYMAN, RAINER GUNNAR ANTTONIO
PALMGREN, AMANDA AADA-SOFIA
SAARINEN, JOONA IIVARI
SUIHKONEN, JUHO JALMARI
TOIVIO, TOMAS AARON

Rakennusalan perustutkinto

HARJU, OTTO ELMERI
HYNNINEN, LASSI MATIAS
JAAKKOLA, SANTERI JOHANNES
KARLSSON, URHO INGVALD
KOLARI, LEO FELIX TAPAKORN
KOPONEN, MIKAEL KRISTIAN
RAIVIO, RONI ANTERO
RASK, EETU-PETTERI MIKAEL
RIUTTALA, NIILO JUHANI VALDEMAR
SALONEN, JONI JULIUS
SELIN, KRISTIAN ROBERT BENGT
SUUTARI, NICO TAPANI

Prosessiteollisuuden perustutkinto

AL-KHAFAJI, MOHAMMED ALI MOHAMMED ABDULAMEER
AL-KHAFAJI, RIINA EVELIINA ALEXANDRA
BERG, KIMI JULIUS
HEIKKILÄ, NIINA MARIA
LÄHTEENMAA, LEEVI OSKARI

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

AALTO, EMELINA IIRIS
EINESALO, OONA KUKKA EVELIINA
EKLUND, SENJA ANNIKA
FLORIN, ANGELICA ELISABETH
HAKAMÄKI, ALISA PAULIINA
HEIKURA, NEEA MARIA
JUNTUNEN, EDITH FILBIA WILHELMIINA
KARJALAINEN, HELENA HELMI IRENE
KAVÉN, EMMI SUSANNA
KOIVUMÄKI, LOTTA MATILDA
KOTILAINEN, JANE MILANA NATALIA
LAAKKO, JENNI OLIVIA
LINDGREN, ANCELIGA MILAJA DESIREN
LUNDELL, LEEVI MICHAEL
NIEMELÄ, SAARA EMILIA
NIKITIN, EMI
NYMAN, TANJA LAMORES DESIREE
PERÄLÄ, ALISA HELMIINA
PIHLAINEN, PINJA MARIA HANNELE
RAUNIO, KIRA ELINA
RAUNIO, MILLA VIIVI-TUULIA JOSEFIINA
SAARINEN, VEERA JENNY EVELIINA
SAKSA, NEEA-KATRIINA EMILIA
SIKSTRÖM, MILONA MARIA AURORA
SILTANEN, JEMINA SARA SADETTA
SUNDBERG, EMILY FIONA SAGA
TAKANEN, EMMI NELLI ERIKA
TOIVIAINEN, RONJA EVELIINA
TOIVONEN, JOANNA EMILIA
VOUTILAINEN, VEERA MARJATTA
VUORINEN, SAARA KAROLIINA

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

AL MANSOUR, MARIA AHMAD
BURGESS, JACK MATTHEW EDWARD
HAATAJA, JUHO EMIL
HARTONEN, OONA EVELIINA
HÖLTTÄ, SANNI ELLEN
ILMONEN, KRISTA MAARIT
KUUSISTO, MARJAANA MIRELLA
LINDSTEDT, NOOA NUUTTI SEBASTIAN
LOMP, RICHARD
PULKKINEN, TIINA TUULIKKI
RANTANEN, TINO PETTERI
SALMELA, SONJA MIRANDA
SETÄLÄ, JENNY EVELIINA
VERBRUGGHE, OIVA

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

CETINKAYA, ELIF
ENGMAN, EMILIA KAROLIINA
HALÉN, YOLANDA REA KATARIINA
HELLE, JESSE JUHANI
HILTUNEN, JANINA MARIANNE
IGO, JESSICA KRISTIINA
IVANOVA, SANDRA
KAILA, JOACIM BENJAMIN
KARKIO, ELLI AMANDA
KEINÄNEN, EERIKA ANNA SOFIA
KEMPPAINEN, PETRA EMILIA ANNIINA
KOSAR, HILAL
KUIVANEN, KAISLA KATARIINA
NEUVONEN, HENNA EMILIA
NEVALAINEN, NELLI JULIAANA
PALOSAARI, ONNI ILKANPOIKA
PARKKINEN, ELISABETH TELLERVO
RUOHONEN, MERETTE ALINA ELVIIRA
SALOMAA, EEVI LYYDIA
SARÉN, JOHANNA KATARIINA
SAVOLA, AURI HELMIINA
SAVOLAINEN, JEMINA JUULIA
STENMAN, LOTTA STELLA MARIA
TAMMI, ROOSA MARIANNE
VUORI, MILJA EMILIA
VUOTILA, VIENO INKERI

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

JUVONEN, EMMA-SOFIA HELENA
LINDEMAN, MIRIGLI JASMIN DESIRÉ
MUSTONEN, SONJA EVELIINA
PARVIAINEN, ROOSA ODESSA KATARIINA
PAW THEY DAY, PAW THEY DAY
SEMAPHET, AINGON
SUNDVALL, ARTTU ARMAS
ÅDAHL, SABINA JULIA ANGELICA

Talotekniikan perustutkinto

BOMAN, ELIAS KRISTIAN
HAARANEN, MIKAEL JAAN DANIEL
HEIKURA, TOMMI EEMELI
HEISKANEN, JULIUS ANTTONI
HOPEAJÄRVI, SEBASTIAN ALLAN
KANERVA, MARKUS HANNU SAKARI
KANGASMAA, OULA OLAVI
LAUREN, JOONAS ERIK
LINDSTEDT, VEETI TAPANI
LINDSTRÖM, JAMI ANTON KONSTANTIN
MATILAINEN, ROOPE OSKARI
MERILÄINEN, RASMUS ALEX DANIEL
MÄGI, MARKUS
NURMI, TUOMAS VALTTERI
RAUTIAINEN, ONNI PEKKA MARKKU
SALMENHAARA, AINO ELINA
SIVULA, KONSTA SANTERI
SUTINEN, OTSO EDVARD
TIILIKAINEN, TOMI JAAKKO
TOLONEN, KONSTA AUKU ALANTI
TOLVANEN, PYRY JUSTUS
UUSI-RINTAKOSKI, ALEX KRISTER
VAPAAVUORI, SAKU LEO ANTON

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus (TUVA)

ELBAYER, MOHAMED
HAAKSI, MARIA HILMA HELENA
HAUTA-AHO, KASPERI JUHO KRISTIAN
HILTUNEN, LUCA MIKAEL
KELLBERG, VILLE JUHANI
KILPINEN, AINO SIIRI INKERI
LEHTINEN, VILLE AKSELI
MALINEN, ALEKSI VALTTERI
MOHAMED, CUMAR ABDIAZIZ
MYYRY, TIIA ANNIINA
PERTTUNEN, SANTERI RASMUS
REIJONEN, LINDA EVELIINA
VAINIKAINEN, JULIUS VEIKKO EDVARD
WINBERG, JESSE KARI MIKAEL

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

AHOPELTO, NOEL ALEKSI MIKAEL
BACK, PETRUS VILJAMI
BERGSTRÖM, NIKLAS OSKARI
DAWARA, SULAIMAN KASEM
DUFVA, SAMUEL ALEKSI
FORSMAN, AADA STINA SINIKKA
GRANATH, EMIL KARL JOHAN
GRIMM-POHJANPALO, ROOPE PAAVO PETTERI
HELLSTRÖM, MICKI JOHAN MICHAEL
HOLTTINEN, VEETI MIKAEL
JUNGELL, MIMOSA PATRICIA ANGELICA
KANSANEN, VENNI VEIKKO VALTTERI
KATAJA, JOONAS JUHANI
KERÄNEN, JARI AARNE ILMARI
KILPELÄINEN, TUOMAS KRISTIAN
KOLEHMAINEN, VEETI ELIAS
KREMOV, ALEKZANDAR DECHEV
LATVALA, KALLE ANTERO
LEHTOLA, MIKO ELIAS
LEPPÄNEN, VILI EEMELI
LINDSTEDT, PESSI KALLE ALEKSANTERI
MÄKELÄINEN, LUCA PETTERI
OLIN, KASPER MIRO ARMAS
PULKKINEN, LASSI SANTERI
RAIVIO, NIKLAS JOONATAN
SALMELA, SIRIUS LEON SHWAN
SEPPÄLÄ, JUUSO JALMARI
SETÄLÄ, MIKAEL JUHANI
STRENG, OSKARI TOMMI KALEVI
SUIHKONEN, JESSE JUHANI
SUOMINEN, ONNI ARMAS
TOIVONEN, RASMUS VILLE PETTERI
TOIVONEN, RONI SAKARI
WALLENIUS, BENJAMIN FRANK OLIVER
VARONEN, TUOMAS
VIRONEN, TAAVI SAMELI TAPIO

Elintarvikealan perustutkinto

FLORIN, MIRICLI CARMEN ELISABET
KADHIM, AWNI
LINDSTRÖM, MIRELLA MIRIKLI MIRETTE
MÄKI, EEVI IRENE ALEKSANDRA
NEVALAINEN, EMMI ALISA
WESTERBERG, ROOSA VILHELMIINA
VIITAMÄKI, AMALIE ELLEN

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

AITTAMÄKI, EELIS ARTTURI
AKIYAMA, ELMERI PAAVO OSKARI
ALHONEN, VEIKKA EEMELI
ALLAS, PATRICK
BAUER, TOMAS VEIKKO EINARI
FINERUS, URHO FREDRIK
HEINONEN, JOONA JUHANI EMIL
HOLOPAINEN, ONNI ARMAS
HOLOPAINEN, VILHO MARTTI VALTTERI
KALLONEN, NIKLAS KALEVI
KAMPPINEN, ANTTI PYRY ELIAS
KARSTEN, TIM MATIAS
KASEVA, EIKKA JUHANA
KEINÄNEN, SANTERI TOPIAS
KYNGÄS, LEEVI ARMAS ANTERO
LAITINEN, MIRO EEMIL
LEPPÄNEN, JOONA SANTERI
LINDBLOM, SEBASTIAN LUKAS
LINDSTRÖM, ELMERI MARWIN GUSTAV
LINNAMAA, LUKAS HEIKKI MATIAS
NAHKURI, VELI-MATTI JOHANNES
PERÄKYLÄ, ELIAN KRISTIAN
PETTERSSON, ALEKSI JOHANNES
ROIKOLA, ALEKSI LEEVI JUHANI
SALIMO, EINO ILMARI
SALO, OLIVER JOHN SAMUEL
SIPILÄINEN, MICO MATTI JUHANI
SIPILÄ, SISU PEKKA
SUMMANEN, EETU KALEVI
TAKALA, VEETI JUHANI
TIILIKAINEN, TEEMU TAPIO
TOSSAVAINEN, RONI GIDEON
TUOMINEN, JAAKKO VILHELM
UKKONEN, TANELI SANTERI
VARIS, VILLE-VALTTERI
WELIN, VEETI ERIK VALTTERI
VENELL, JALO URHO JAAKKIMA
WIKSTRÖM, ANTE PETRIK
VIRTA, EINO OLAVI ANTERO
WRIGHT, OTSO HERMANNI
VÄÄNÄNEN, LEO OSKARI HANNUNPOIKA

Ajoneuvoalan perustutkinto

AL-ANSSARI, MOHAMMED MAYTHAM IBRAHIM
KIISKI, OTSO JUHANA ELIA
KONT, RICO-RAMZI
KOSAR, ÖMER FARUK
KOSKI, NIKLAS VERNERI
KUOKKANEN, WALTTERI SAKARI VALDEMAR
LÅNGSTRÖM, LASSI MIKAEL
MANDALAWI, KARRAR AYAD ABDULKHALEQ
MANNINEN, MATIAS OLLI JOHANNES
MÄKI, JAMI JUHANI
MÄKILÄ, AKU ARI EMIL
MÄKI, RONI JUHANI
NORDMAN, MINTTU-AMANDA
OKSANEN, LUUKAS JUHANA
QVICK, JANINA ELISABETH
RAISKI, RASMUS ARTTURI
SARENIUS, DANI OLAVI LUDVIG
TALJA, MIIKA KRISTIAN
THOMPSON, WILLIAM FERRIS WILSON
TOOMING, ROMMI


Luksia, Vihti, Ojakkalantie

Sisustusalan osaamisala (Taideteollisuusalan perustutkinto)

ELOLAMPI, IIDA KATARIINA HANNELE
LUOKKANEN, INKA JOSEFIINA

Matkailualan perustutkinto
HAVULAHTI, VANESSA VILHELMIINA
KUUSK, ELIISE
PÉREZ LAHTINEN, ALEK ANTONIO
RAITANEN, ROSA MARIE

Logistiikan perustutkinto

AARNIOMAA, VALTTERI OLAVI
HERRANEN, ANTON ESAIAS
HYNYNEN, EETU JOHANNES
JALAVA, JIMI JALMARI
JÄRVINEN, VILLE VALTTERI
KAASINEN, EETU ELMERI
KALLIOINEN, JIM KASPER SAMUEL
KELLBERG, VALTTERI MATIAS
KOIVUNEN, VENNA TUULIA VELIPEKANTYTÄR
KUMPULAINEN, KIRSTI TUULIKKI
LAINE, VILI AARRE ARMAS
LIIMATAINEN, RIKU NIKLAS
LIIPOLA, JUUSO KRISTIAN
LILJA, TEEMU VALTTERI
LINDQVIST, JASPER JUHO JOHANNES
LIUKKONEN, VALTTERI ENSIO
MANGSTRÖM, JARL NIKLAS MIKAEL
MATTILA, JAMI JOONATAN
MUNDE, NICKLAS MIKAEL
MUSLIM, ABDULRAZZAK
MÄKI, NEA MINTTU AMALIA
NISSINEN, JARMO OSKARI
OWSU, HUSNI
PURANEN, JERE OLAVI OLIVER
RINNE, DANIEL RUDOLF KRISTIAN
SALONEN, VALTTERI OLAVI
SINKKONEN, EEMELI ILMARI
SYRJÄMÄKI, MICO SANTERI
SYRJÄNEN, AINO MATILDA
TOIKKA, AXEL ELIAS ILMARI
VÄHÄLEHTO, VEETI VÄINÖ JUHANI

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

AL-JOMAA, HASSAN
BIFELDT, ANNI KATRIINA
MÄNTYNEN, ONNI-KALLE MATIAS
NAPARI, STELLA MARIA
NIINIMÄKI, ALISA MAIJA ALINDA
OKSANEN, MICHELLE CAROLA MARIE
SEPPÄLÄ, JENNA-LIISA JOHANNA
UIMONEN, EA SAARA JUULIA
VAARALA, ALISA MIKAELA

Turvallisuusalan perustutkinto

COLLIN, AARO ELIAS
ELGLAND, LUKAS KRISTIAN
HEINÄNEN, SIINA-MARIA ELEONORA
LARVA, CHARLOTTE JOSEFINA
LUOKKANEN, RUUT HANNELE
SIIVONEN, ELSA CECILIA
VIHOLAINEN, ISLA LUMIA
VUORMA, MIIKA JUHANA
VÄRE, VIIVI HENRIIKKA

Rakennusalan perustutkinto

AIRAKSINEN, NIKO PETTERI
ALANEN, JESSE DANIEL
BACK, AARO ONNI OSKARI
EKROOS, ELIAS ERIK
HAANPÄÄ, ROOPE-EMIL
HALONEN, JONI HENRIK KALERVO
HELLGREN, JOHAN EMIL EDWARD
HOGERI, RAMA
HULSI, MIKAEL OLLI ALEKSI
JYVÄS, KALLE ONNI OSKARI
KARPPINEN, VIENA ELENA
KLÉN, ALEKSI JOHANNES
KOISTINEN, JYRY EEMELI
KUKKONEN, MILO OLAVI
LAPPETELÄINEN, INKA LINNEA
LYYTIKÄINEN, PETRUS SAMUEL
MATVEINEN, MATIAS ANTERO
MÄENNENÄ, TEA ELISABETH
NIEMELÄ, ELLA ROSA LINNEA
PEIPPO, TEEMU EEMELI ANTERO
PÖLHÖ, ONNI EELIS OLAVI
SUONPÄÄ, MATIAS ROOPE MIKAEL
SUORSA, SAMU EETU ILMARI
SYRJÄLAHTI, HEIKKI KALEVI
TUUNANEN, JONAS JUHANI
VARTIAINEN, ALEKSI JOUNI
VASENIUS, SANTERI KAARLO TAPANI

Liiketoiminnan perustutkinto

KIVELÄ, RASMUS EEMELI OLAVI
KONTTINEN, UNNA SISKO MARIE
LEIVO, JARKKO JUHANI
LINNATSALO, IINA AURORA
MARTISKAINEN, IDA MARJAANA
PITKÄNEN, HUGO VILHELM
POHJANHEIMO, JERE JONATHAN
PUISTO, NELLA ROSA
PUNGER, NICK NICOLAS
SALONEN, ALEKSI SAMUEL
SALO, VILMA SONJA
SARPA-AHO, JONNA HELMI KATRIINA
SHATOKHIN, EGOR
SIISKONEN, JOEL MIKAEL
TIMOHARJU, KATARIINA EMILIA
VALKAMA, JOSÉ CRISTIAN
VIITANEN, EETU VALTTERI

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

HARJULA, SAMUEL ALEKSANTERI
HÄKKINEN, EINO VELI JOHANNES
IKONEN, SAMU ENSIO
IMMONEN, OSKARI ANTTI KASPER
JUNNIKKALA, OSKARI KALEVA
KESÄLÄINEN, EEPI ILKKA
LANKINEN, LEEVI MATIAS
LEHTONEN, JOEL PETTERI MATIAS
MEDI, MARLO FLORENTINO
MERTA, KERTTU SOFIA
REINIKAINEN, OLIVER ARTTURI
SEPPÄNEN, LEO ZACHARIAS
SIMANAINEN, AARO JUHO ILMARI
TIAINEN, VERRI ARMAS OLAVI
UUSITALO, OIVA VEIKKO ILMARI
VILJANMAA, TOMMI OLAVI
ZACHARI, ANDREAS

Puusepänalan osaamisala (Taideteollisuusalan perustutkinto)

AHO, HERTTA MIRJAMI
LEHTONEN, JUULIA KATARIINA
PIETILÄINEN, RIINA INGALIINA

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus (TUVA)

ILMONEN, PANU ANSELMI
KARABUGDAY, ERDEM
LONNAKKO, IIDA MIRJAM
MUSTONEN, MINEA ANNA MARIA
OHISALO, JANETTE MIRJAM
PEROMAA, VENLA OLIVIA
PIETILÄINEN, MINJA HENNA MARIA
SEPPÄLÄ, MARCO JUHANI
YLINEN, LUKAS VALTTERI

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

EVSEEVA, EMILIA
HAPPONEN, RONY PATRIC
POPPER, JOONAS ANTON
SIMSTEDT, RITA CAROLINA
TASKINEN, VENLA EMILIA
UHLGREN, ANNIINA HILJA-MARIA

Talotekniikan perustutkinto

ÇETIN, RODI ELIAS YUNUS
HUITU, VEETI MATTI ARTTURI
HÄRKÖNEN, JUUSA PETTERI
JARIBIAN, ARMAN DANIEL
KIVIMÄKI, SAMU JOUNI KRISTIAN
KIVISTÖ, EEMELI TUOMAS ENSIO
KOKKO, KASPER OLAVI
KOKKONEN, JOONAS OIVA AUKUSTI
KORTELAINEN, JAN SEBASTIAN
LESKINEN, ELIAS VALTTERI
LUNDAHL, EINO OLAVI
PALONEN, VENNI ERIK
SALTIO, AATU OLIVER
TYNKKYNEN, ONNI AARON ALEKSANTERI
VIHERKANTO, NIKLAS VÄINÖ MARKUS

Ajoneuvoalan perustutkinto

ALHUSSEINI, JAMALLEDDIN
AULASVUORI, NUUTTI KALEVI
HARMES, NICO CHRISTIAN
HIMANEN, ARI MARKKU ANTERO
ILONEN, ELMERI MIKAEL
INKILÄ, VEETI VALTTERI
KOISTINEN, UPI ANTERO
KOLEHMAINEN, JONI MIKAEL
KROPSU, WALTO WEIKKO EERIKKI
LEHTIRANTA, MAIJA ANNELI
MERTANEN, VILHO EEMELI
MÄKELÄ, MIKKO HENRIK SEBASTIAN
PELKONEN, VILLE OSKARI JUHANI
PERKIÖKANGAS, LEMMY LUCAS
PÖLLÄNEN, TONI VILHO KALERVO
RISSANEN, PYRY PETTERI
SEPPÄLÄ, LAURI EEMIL
TEERIKANGAS, WILI HEIKKI
TENHUNEN, KASPER ELIAS
ÅBERG, MINJA JASMIN 

_____________

Lämpimästi tervetuloa aloittamaan opinnot Luksiassa!

Ensimmäisen opiskeluaamun aikatauluja uusille opiskelijoille | Luksia