Käytämme evästeitä (cookies) käyttäjäkokemuksen parantamiseksi ja käyttötilastojen keräämiseksi.
Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja

x

Uusia ammattiosaajia Luksiasta

03.06.2022 klo. 12.50

Luksiassa on saanut opintonsa päätökseen 534 opiskelijaa aikavälillä 18.12.2021-3.6.2022.

Heistä perustutkinnon suorittaneita uusia ammattilaisia on 381. Perustutkinnon suorittaneista 4 opiskelijaa suoritti kaksoistutkinnon, mikä tarkoittaa ammatillisen tutkinnon ja ylioppilastutkinnon suorittamista. Omaa ammatillista osaamistaan on täydentänyt 125 ammattitutkinnon suorittanutta ja 28 erikoisammattitutkinnon suorittanutta opiskelijaa.

Lämpimät onnittelut kaikille valmistuneille ja menestystä tulevaisuuteen!

_____________________________________

Valmistuneet, jotka ovat antaneet luvan tietojensa julkaisuun:

PERUSTUTKINNOT

Autoalan perustutkinto Alander Laura Kristiina Vihti   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Autoalan perustutkinto Hakomäki Taika Susanna Lohja    
Autoalan perustutkinto Kilpi Juho Seppo Albert Somero    
Autoalan perustutkinto Kääriäinen Niko Petteri Karkkila    
Autoalan perustutkinto Saarinen Antti Olavi Lohja    
Autoalan perustutkinto Suoniemi Nea-Sofia Lohja   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Autoalan perustutkinto Vänttinen Oskari Vihti    
Elintarvikealan perustutkinto Mikkonen Roni Mikael Vihti    
Elintarvikealan perustutkinto Rönkkö Taru Aino Inari Raasepori    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Aallos Hannele Kangasala    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Ahlfors Marleen Hanko    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Aro Merel Tuulia Lohja    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Chaika Svetlana Lohja    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Gröhn Ninni Alexandra Lohja    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Hakkarainen Krista Astrid Vantaa    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Häkänen Iida Eveliina Lohja    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Jauhanen Venla Elina Lohja    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Juuti Eveliina Kristiina Lohja    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Koivumäki Hanna Disa Kastalia Lohja   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Kuvaja Maria Teresa Vihti    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Larva Cristine Rosemarie Vihti    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Lindström Jade Elise Aleksandra Lohja    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Loodus Helis Vihti    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Pikkur Mare Lohja    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Ravantti Viivi Sofia Eveliina Lohja    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Saarni Nea Janina Lohja    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Sainio Oona Sofia Lohja    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Tolin Tiina Mari Vihti   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Turunen Kristiina Viktoria Hanko    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Virta Ronja Satu Maria Lohja    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Virtanen Taru Marjatta Lohja    
Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto Kokkonen Nico Ian Redster Lohja    
Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto Sirén Juhani Esa Lohja    
Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto Viljanen Saku-Pekka Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Anolin Leena Johanna Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Blomqvist Saaga Liisa Maria Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Bollström-Tuuliaho Samira Aila Anneli Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Eskola Camilla Ines Emilia Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Halme Sanna Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Hampori Milla Aino Elisabet Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Heikkinen Juha Olavi Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Helander Milja Aili Amanda Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Hirvi Elias Johannes Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Huhtamaa Janna Helinä Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Häkänen Roosa Maria Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Hämäläinen Samuel Henrik Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Joenniemi Eetu Onni Olavi Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Jokinen Jere Lauri Juhani Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Juslin Jutta Kastehelmi Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Juurakko Maisa Maria Lohja   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Liiketoiminnan perustutkinto Kahila Ronja Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Keisala Mari Susanna Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Kivistö Roope Matias Olavi Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Korgesaar Kaidi Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Korpela Säde Josefiina Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Kortelainen Noora Olivia Espoo    
Liiketoiminnan perustutkinto Laakko Aaro Eino Jalmari Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Laakso Johanna Elina Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Lehto Siri Helena Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Lehtomäki Henna Emilia Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Moilanen Ulla Vihti   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Liiketoiminnan perustutkinto Myllymaa Maria Iida Johanna Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Mätäsaho Juho Esa Ilari Karkkila   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Liiketoiminnan perustutkinto Nevalainen Suvi Hannele Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Niemi Katarina Aleksandra Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Nyholm Tuomo Vesa Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Oivo Jenna Julia Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Palmroos Casimir Ossian Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Pihlainen Viivi Iines Olivia Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Pussinen Suvi Anneli Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Salonen Minna-Maria Karkkila    
Liiketoiminnan perustutkinto Sappinen Tiia Tuulikki Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Seunavaara Iisa Kaisla Maria Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Siivonen Janette Sara Sofia Lohja   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Liiketoiminnan perustutkinto Sinivuori Nina Monica Patricia Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Winqvist Leevi Valtteri Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Virtanen Oona Liisa Olivia Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Väätänen Terhi Anneli Lohja    
Logistiikan perustutkinto Ervasti Nea Teresa Aleksandra Karkkila    
Logistiikan perustutkinto Hukka Saara Meeri Marjatta Karkkila    
Logistiikan perustutkinto Hutri Leevi Benjamin Vihti    
Logistiikan perustutkinto Hynninen Niklas Kristian Vihti    
Logistiikan perustutkinto Hämäläinen Mikael Toivo Henrik Vihti    
Logistiikan perustutkinto Hämäläinen Lenni Matias Vihti    
Logistiikan perustutkinto Jääskeläinen Jenni Maria Lohja   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Logistiikan perustutkinto Kaukolehto Lyydia Anna Aleksandra Lohja    
Logistiikan perustutkinto Kauppinen Kirmo Romeo Vihti    
Logistiikan perustutkinto Lindberg Lauri Mikael Vihti    
Logistiikan perustutkinto Myllys Nico Petteri Vihti    
Logistiikan perustutkinto Ojanen Niko Petteri Kirkkonummi    
Logistiikan perustutkinto Pohjanväre Niklas Miika Valtteri Lohja    
Logistiikan perustutkinto Raitanen Miikka Juhani Lohja   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Logistiikan perustutkinto Ranta Samuli Matias Vihti    
Logistiikan perustutkinto Sivonen Eemeli Hyvinkää    
Logistiikan perustutkinto Suikkanen Teemu Juhani Karkkila    
Logistiikan perustutkinto Vahter Arttu Eemeli Kirkkonummi   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Logistiikan perustutkinto Visuri Kim Joonatan Karkkila    
Matkailualan perustutkinto Helenius Aamu Jenni Julia Vihti    
Matkailualan perustutkinto Hostikka Noora Lohja    
Matkailualan perustutkinto Kirsipuu Kristiine Karkkila    
Matkailualan perustutkinto Kumpulainen Peetu Karkkila    
Matkailualan perustutkinto Niemi Tommi-Petteri Karkkila    
Matkailualan perustutkinto Rahkonen Juliana Marie Karoliina Lohja    
Matkailualan perustutkinto Sailola Oona Lyydia Vihti   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Matkailualan perustutkinto Savaloja Charlotte Lohja    
Matkailualan perustutkinto Shou Yi Jing Karkkila    
Matkailualan perustutkinto Vikström Netta Josefiina Vihti    
Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto Herranen Santeri Mikael Lohja    
Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto Kallio Miisa Maria Lohja    
Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto Leskinen Atte Kasperi Lohja    
Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto Lähteenmaa Tuomas Santeri Lohja    
Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto Ranta Galina Lohja    
Pintakäsittelyalan perustutkinto Begzad Ahmad Shuaib Lohja    
Pintakäsittelyalan perustutkinto Lehti Heli Vihti    
Pintakäsittelyalan perustutkinto Montonen Onni Aaron Lohja    
Pintakäsittelyalan perustutkinto Nurmi Toni Matti Juhani Lohja    
Pintakäsittelyalan perustutkinto Roivanen Jere Benjamin Lohja    
Prosessiteollisuuden perustutkinto Blomqvist Jorma Juhani Lohja    
Prosessiteollisuuden perustutkinto Pikkarainen Joni Juhani Hanko    
Prosessiteollisuuden perustutkinto Ryynänen Otto Keijo Antero Lohja    
Prosessiteollisuuden perustutkinto Suomi Vilho Oliver Lohja    
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto Hagos Siltan Kirkkonummi    
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto Ismail Mohamed Bashe Espoo    
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto Levonen Jenna Kaarina Karkkila    
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto Mohamed Mona Mohamed Bayoumy Espoo    
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto Oittila Olli Eerikki Helsinki    
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto Räsänen Miikka Juhani Vihti    
Rakennusalan perustutkinto Alen Veikka Oskari Karkkila    
Rakennusalan perustutkinto Blomberg Stefan Kristian Lohja    
Rakennusalan perustutkinto Gürkan Ramazan Vihti    
Rakennusalan perustutkinto Hepola Toni Santeri Vihti    
Rakennusalan perustutkinto Janger Jesse Robert Lohja    
Rakennusalan perustutkinto Järvinen Iiro Valtteri Karkkila    
Rakennusalan perustutkinto Karakoc Yunus Lohja    
Rakennusalan perustutkinto Kaven Teemu Matias Vihti    
Rakennusalan perustutkinto Kokko Sakari Juhani Kirkkonummi    
Rakennusalan perustutkinto Lostedt Alex Martti Arvid Vihti    
Rakennusalan perustutkinto Mattheiszen Ukko Petteri Vihti   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Rakennusalan perustutkinto Najafi Akbar Hossein Ali Abdulhussein Vihti    
Rakennusalan perustutkinto Oksanen Mikko Olavi Lohja    
Rakennusalan perustutkinto Palsanen Tony Tiitus Lohja    
Rakennusalan perustutkinto Pekkilä Joona Markus Karkkila    
Rakennusalan perustutkinto Pitkänen Teemu Kalevi Lohja    
Rakennusalan perustutkinto Pölhö Aarno Oskari Juhani Vihti    
Rakennusalan perustutkinto Saarelma Jerry Viljami Lohja    
Rakennusalan perustutkinto Sarpa-aho Joonas Erik Olavi Vihti    
Rakennusalan perustutkinto Toivokoski Tuuna Aurora Amanda Lohja    
Rakennusalan perustutkinto Vartiainen Niko Hans Karkkila    
Rakennusalan perustutkinto Vilkki Tuomo Erik Hämeenlinna    
Rakennusalan perustutkinto Väätänen Aku Olavi Einari Vihti    
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Aliev Ali Lohja    
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Capar Ümit Lohja    
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kaarlela Heini Anniina Lohja    
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Keränen Juha Lohja    
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kumpulainen Mervi Anneli Lohja    
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Marttila Jonne Petteri Raasepori   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Nyman Teresa Linnea Lohja    
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Nätti Minja Lohja   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Peltonen Oscar Juhani Raasepori    
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Riuttala Sofia Anna Erika Lohja   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Savolainen Aada Vilhelmiina Lohja    
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Seppä Lenni Väinö Daniel Vihti    
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Tenhula Mari Johanna Lohja    
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Valkeejärvi Sanna Olivia Lohja    
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Virta Aleksi Peetu Artturi Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Alatalo Anne Tellervo Karkkila    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Al-Dulaimi Jaana Johanna Vihti    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Beliaeva Ekaterina Raasepori    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Bogale Marta Espoo    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Chernysh Laura Mariia Espoo    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Flinck Oona Vilhelmiina Vihti Kaksoistutkinto Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Forssell Antti Johannes Karkkila    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Gojam Makka Ahmed Edin Espoo    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Heikkinen Mea-Minna Tellervo Vantaa    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Hielkema Hanna Helena Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Hiltunen Natalia Tuulikki Hannele Raasepori    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Härkönen Nea Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Ikonen Krista-Netta Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Janhunen Oskari Johannes Siuntio    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Jormanainen Janica Anniina Salo    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Juuma Tanja Maarit Inkoo    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Kares Alisa Pauliina Vihti    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Karhu Terhi Emilia Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Karlsson Rizalyn Vihti    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Keskinen Essi Maria Vihti    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Kharel Devi Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Klemetti Kaisla Marika Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Korhonen Nella Viola Annikki Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Kosar Münevver Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Kuula Tuomas Juhani Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lahti Taru Tuulikki Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lappalainen Niina Johanna Kirkkonummi    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Liljeblad Henna Tatjana Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lindström Merja Sisko Päivikki Vihti    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Mumin Abdi Sahro Espoo    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Niemelä Meeri Iina Orvokki Karkkila   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Nissinen Juuso Aaron Kalevi Lohja   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Nurmesalu Karina Vihti   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Nuutinen Saija Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Palin Sofia Micaela Lohja   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Peltomäki Satu-Maarit Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Pirttikangas Tarja Hannele Vihti    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Rieppo Sari Terttu Elisabet Vihti    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Ruotsalainen Sanna Maria Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Saari Anne Kristiina Vihti    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Salmivaara Sanni Susanne Vihti    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Sarajärvi Marjo Hannele Karkkila    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Seker Sara Karkkila    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Sevón Jaana Tellervo Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Silén Hannu Tapani Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Snellman Ursula Ulrika Eleanor Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Sollasvaara Meri-Tuulia Vihti    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Souvannakhoth Tipkham Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Strand Anne-Maria Karkkila    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Söderström Jenna Tuulia Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Temesgen Luwam Kirkkonummi    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Tishchuk Oleg Espoo    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Tsegay Megos Kirkkonummi    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Valtonen Esko Juhani Vihti    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Waoram Samruai Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Vartiainen Tiina Marianne Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Vatanen Siiri Hilma Lyydia Vihti    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Vestergård Kirsi Maaret Vihti    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Virtanen Emilia Karoliina Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Vänskä Sonja Anniina Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Yudin Ivan Espoo    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Yudina Daria Espoo    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Åman Emilia Helmi Vihti    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Ahokas Niko Aleksi Vihti    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Aura Elias Oskari Vihti    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Falck Markus Jalo Einari Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Fellman Lauri Matias Gustaf Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Frigård Oskari Leevi Matias Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Hacklin Markku Petteri Vihti    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Hakojärvi Titus Daniel Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Hautamäki Julius Samuli Kasimir Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Hellström Hanna Kaarina Kirkkonummi    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Häggkvist Jimi Johannes Mikael Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Höglund Miska Konsta Filemon Lohja   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Jamali Asadullah Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Järvinen Elmo Juhani Lohja Kaksoistutkinto Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Kolulahti Tuukka Johannes Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Kukk Gregor-Ants Karkkila    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Kukkula Julius Leevi Valtteri Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Kyyrönen Teemu Oskari Lohja   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Lehtinen Jani Mikael Vihti    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Lindgren Roni Aleksi Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Mannervuori Simo Viktor Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Niinimäki Juuso Eemil Juhani Vihti    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Nissilä Niko Eemil Kristian Vihti    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Nyman Mikael Eemil Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Ovaska Artturi Manu Mikael Vihti    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Paananen Lauri Veli Johannes Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Partanen Veeti Elmeri Vihti   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Porsev Nikita Vihti    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Rautalahti Jussi Petteri Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Rosberg Anton Mikael Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Ruotsalainen Lenni Viljami Karkkila    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Saarela Sebastian Sami Sakari Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Saari Veeti Aleksi Artturi Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Saarinen Jules Vertti Juhani Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Sahlberg Christoffer Fredrik Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Salmipuro Axu Kalervo Karkkila    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Savaloja Rico Max Mauritz Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Sihvonen Petri Antero Vihti    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Silfverberg Nea Tuulia Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Sjöberg Aleksandra Irene Raasepori    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Sohlberg Arttu Werner Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Storm Sisu Samuli Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Suihkonen Kalle Antero Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Särme Teemu Heikki Tapani Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Tanskanen Miika Tapani Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Taurus Ranno Vihti    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Tolvanen Veeti Antero Hanko    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Urama Marko Tapani Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Uusitalo Marko Antero Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Vallinrinne Tiia Pauliina Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Widerholm Jasper Richard Hanko    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Vuori Jussi Antero Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Vuorinen Mika Petteri Johannes Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Väisänen Tuukka Henrik Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Väisänen Ville Valtteri Lohja    
Taideteollisuusalan perustutkinto Hednäs Hanna Camilla Lohja    
Taideteollisuusalan perustutkinto Kalmi Ada Maria Vihti   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Taideteollisuusalan perustutkinto Kontinen Veera Eerika Lohja    
Taideteollisuusalan perustutkinto Kuivalainen Irina Karkkila    
Taideteollisuusalan perustutkinto Leppänen Iita Susanna Vihti    
Taideteollisuusalan perustutkinto Ostrow Elisa Espoo    
Taideteollisuusalan perustutkinto Ruonakoski Meri Margit Hannele Vihti    
Taideteollisuusalan perustutkinto Tienhaara Vera Emilia Vihti   Luksian stipendi
Talotekniikan perustutkinto Ahmadi Ali Lohja    
Talotekniikan perustutkinto Auna Jesse Kristijan Vihti    
Talotekniikan perustutkinto Halonen Max-Mikael Vihti   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Talotekniikan perustutkinto Hiihtola Toni-Elias Lohja    
Talotekniikan perustutkinto Kasurinen Max Tapani Lohja    
Talotekniikan perustutkinto Kiimalainen Joona Veli-Pekka Inkoo    
Talotekniikan perustutkinto Kopponen Jesse Tapio Lohja    
Talotekniikan perustutkinto Kurki Ville Sakari Lohja    
Talotekniikan perustutkinto Lehtinen Janne Petrinpoika Lohja    
Talotekniikan perustutkinto Lindholm Saku Vihti    
Talotekniikan perustutkinto Mäenpää Eetu Petteri Vihti    
Talotekniikan perustutkinto Niemi Jankristian Vihti    
Talotekniikan perustutkinto Nieminen Alex Julius Vihti    
Talotekniikan perustutkinto Nissilä Anssi Matias Lohja    
Talotekniikan perustutkinto Raassina Mikko Tapio Kirkkonummi    
Talotekniikan perustutkinto Sariola Leevi Leander Lohja    
Talotekniikan perustutkinto Selänne Leevi Veikka Valdemar Vihti    
Talotekniikan perustutkinto Sundberg Otso Oliver Lohja    
Talotekniikan perustutkinto Suvanto Jari Jukka Markus Lohja    
Talotekniikan perustutkinto Tikka Albert Johan Aleksis Lohja    
Talotekniikan perustutkinto Vilen Konsta Sakari Lohja    
Tekstiili- ja muotialan perustutkinto Lahtinen Karoliina Elina Vihti    
Tekstiili- ja muotialan perustutkinto Merikallio Sara Maria Vihti    
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Ala-Turkia Urho Taisto Tapani Vihti    
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Autero Mikko-Juhani Hanko    
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Lohilahti Lauri Tapio Henrik Lohja Kaksoistutkinto Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Pitkänen Panu Joonatan Lohja    
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Rantanen Lucas Erik Mikael Lohja    
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Sinivuori Olavi Vilhelm Vihti    
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Jutila Niilo Oskari Lohja    
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Kaikko Oscar Matias Sebastian Lohja    
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Rauhala Petrus Nooa Juhani Lohja   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Ropponen Aleksi Mikael Lohja    
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Skogberg Niko Patrik Vihti    
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Tupola Teemu Eemeli Lohja    
Turvallisuusalan perustutkinto Abd el Hafez Noureddin Sami Lohja    
Turvallisuusalan perustutkinto Allén-Ramstedt Alex Mikael Lahti    
Turvallisuusalan perustutkinto Eloranta Juuso Sakari Lohja    
Turvallisuusalan perustutkinto Huhtilainen Luukas Rafael Espoo    
Turvallisuusalan perustutkinto Hyvönen Anniina Jenni Emmiina Karkkila    
Turvallisuusalan perustutkinto Karjalainen Niko Benjamin Salo    
Turvallisuusalan perustutkinto Lahti Roope Jaakko Juhani Paimio    
Turvallisuusalan perustutkinto Lehtola Teemu Oskari Espoo    
Turvallisuusalan perustutkinto Malmgren Joonatan Juhani Lohja    
Turvallisuusalan perustutkinto Multamäki Joonas Eemeli Vihti    
Turvallisuusalan perustutkinto Myrskylä Joanna Ada Kristiina Vihti    
Turvallisuusalan perustutkinto Peltonen Sara Elisa Jasmin Lohja    
Turvallisuusalan perustutkinto Poutanen Renny Jalo Evert Karkkila    
Turvallisuusalan perustutkinto Puisto Jenny Maria Vihti Kaksoistutkinto Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Turvallisuusalan perustutkinto Saarinen Otto Aaron Lohja    
Turvallisuusalan perustutkinto Seker Keziah Elizabeth Olivia Karkkila    
Turvallisuusalan perustutkinto Uusitalo Katri Enni Vihti   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Turvallisuusalan perustutkinto Vikstedt Silja Susanna Lohja    

 

AMMATTITUTKINNOT

Ajoneuvoalan ammattitutkinto Hemanus Sebastian Karl-Johan Raasepori
Eläintenhoidon ammattitutkinto Aalto Anne-Maiju Kristiina Vihti
Eläintenhoidon ammattitutkinto Alho Lauri Rauma
Eläintenhoidon ammattitutkinto Honkavuori Janni Inari Hämeenlinna
Eläintenhoidon ammattitutkinto Jantunen Ninni Lohja
Eläintenhoidon ammattitutkinto Kemppainen Kirsi-Maria Vihti
Eläintenhoidon ammattitutkinto Kujala Linda Maria Tuulia Vihti
Eläintenhoidon ammattitutkinto Kuusava Kati Annastiina Vantaa
Eläintenhoidon ammattitutkinto Laasonen Pirita Nurmijärvi
Eläintenhoidon ammattitutkinto Lindholm Kukka Mirjami Hyvinkää
Eläintenhoidon ammattitutkinto Lindström Emilia Kristiina Lohja
Eläintenhoidon ammattitutkinto Lindström Minna Porvoo
Eläintenhoidon ammattitutkinto Lundberg Jasmine Maria Lohja
Eläintenhoidon ammattitutkinto Murto Heli Irja Tuulikki Vantaa
Eläintenhoidon ammattitutkinto Niinisalo Minna Marika Inkoo
Eläintenhoidon ammattitutkinto Nurmikivi Annina Tatum Espoo
Eläintenhoidon ammattitutkinto Paks Daniel Vihti
Eläintenhoidon ammattitutkinto Stenroos Anu Tuulikki Hyvinkää
Eläintenhoidon ammattitutkinto Westerlund Tara Anneke Katarina Helsinki
Eläintenhoidon ammattitutkinto Vihmaa Seija Kaarina Helsinki
Isännöinnin ammattitutkinto Ahonen Mia Johanna Helsinki
Isännöinnin ammattitutkinto Ekblom Jan Mikael Helsinki
Isännöinnin ammattitutkinto Elokaski Tia Espoo
Isännöinnin ammattitutkinto Finér Marko Vesa Kalevi Vihti
Isännöinnin ammattitutkinto Huhdanpää Kimmo Antero Espoo
Isännöinnin ammattitutkinto Ikonen Heikki Juhani Vihti
Isännöinnin ammattitutkinto Kokkonen Mikko Sakari Espoo
Isännöinnin ammattitutkinto Moisio Pia Maria Lohja
Isännöinnin ammattitutkinto Mänd Evelyn Dana Helsinki
Isännöinnin ammattitutkinto Puolakka Anna Maria Kyllikki Espoo
Isännöinnin ammattitutkinto Suomi Panu Johannes Järvenpää
Isännöinnin ammattitutkinto Tolppala Teemu Sakari Lohja
Hoiva-avustaja Ahlsten  Tiina Raasepori
Hoiva-avustaja Henttinen Riitta Lohja
Hoiva-avustaja Kesseli Jutta Lohja
Hoiva-avustaja Talaskivi Tanja Vihti
Hoiva-avustaja Ylönen Heikki Vihti
Hoiva-avustaja Wallin Anniina Lohja
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Abdulkadhim Alyaa Abdulah Vantaa
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Abo Nokta Batool Vantaa
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Al-Janabi Alyaa Kamil Idan Espoo
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Boufrraioua Aicha Espoo
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Chikh Trab Hala Espoo
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Dulaimi Abeer Espoo
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto El Agili Suad Espoo
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto El Jazzar Naima Espoo
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Gaenko Nadezhda Espoo
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Haj Younes Afin Espoo
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Hämäläinen Lea Hanna Marjatta Karkkila
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Inanici Emine Kirkkonummi
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Jassim Ilaf Nafi Jassim Vantaa
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Kavén Heli Susanna Lohja
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Kiretti Niina Maria Vihti
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Kukk Pinkki Kirkkonummi
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Kuusisto Linnea Marjaana Vihti
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Maneva Inna Espoo
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Mohammed Kifah Mahmud Raasepori
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Nykvist Rosa Maria Karkkila
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Rasoulian Mozhgan Espoo
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Salih Duaa Vantaa
Liiketoiminnan ammattitutkinto Aksoy Mirja Heidi Lohja
Liiketoiminnan ammattitutkinto Hämäläinen Ulla Annina Lohja
Liiketoiminnan ammattitutkinto Snellman Anneli Maarit Karkkila
Liiketoiminnan ammattitutkinto Vainio Hanna Karoliina Vihti
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Heikkinen Tomi Ilkka Lohja
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Laaksonen Eero Juhani Lohja
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Lampinen Minni Rosita Kirkkonummi
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Pohjola Heidi Marika Salo
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Poikonen Sini Elina Lohja
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Rauno Sini Päivikki Lohja
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Reijonen Virpi Johanna Salo
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Saukko Maija-Leena Raasepori
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Söderström Linda Marina Raasepori
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto Guci Adelina Vantaa
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto Leppikangas Liisa Maija Lohja
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto Lomp Tiina Lohja
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto Nordström Bernhard Johan Lohja
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto Paavola Mikko Juhani Karkkila
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto Penttinen Sami Juhani Raasepori
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto Soranta Mirja- Liisa Kirkkonummi
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto Tenhunen Jussi Henrikki Lohja
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto Turppo Henna Karoliina Vihti
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto Wallenius Annika Marketta Lohja
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto Vesterinen Juha Tapani Vihti
Sukellusalan ammattitutkinto Help Valtteri Eemil Olavi Helsinki
Sukellusalan ammattitutkinto Koppeli Ville Sakari Emil Jyväskylä
Sukellusalan ammattitutkinto Laasanen Lauri Oskari Lohja
Sukellusalan ammattitutkinto Lahtiperä Niki Visa Aleksanteri Jyväskylä
Sukellusalan ammattitutkinto Mikkonen Arttu Paavo Antero Espoo
Sukellusalan ammattitutkinto Ovaska Eetu Otto Ilari Vantaa
Sukellusalan ammattitutkinto Salmela Roope Frans Juhani Lohja
Sukellusalan ammattitutkinto Salonen Jami Huugo Kasperi Jämsä
Sukellusalan ammattitutkinto Tiainen Juha Pekka Vantaa
Sukellusalan ammattitutkinto Wackström Max Henri Julius Turku
Talonrakennusalan ammattitutkinto Elolampi Jani Mikko Kristian Kirkkonummi
Talonrakennusalan ammattitutkinto Vehmanen Ville Veikka Vihti
Turvallisuusalan ammattitutkinto Korpela Tommi Aukusti Helsinki
Turvallisuusalan ammattitutkinto Lounes Karim Anton Helsinki
Turvallisuusalan ammattitutkinto Niinipalo Henri Johannes Tuusula
Turvallisuusalan ammattitutkinto Ovaskainen Linda Erica Alexandra Helsinki
Turvallisuusalan ammattitutkinto Salo Kimmo Juhani Vantaa
Yrittäjän ammattitutkinto Dahlgren Kai Kalervo Antero Lohja
Yrittäjän ammattitutkinto Hellén Heidi Iris Lohja
Yrittäjän ammattitutkinto Köykkä Taina Annika Salo
Yrittäjän ammattitutkinto Rantapuu Nina Maria Vihti
Yrittäjän ammattitutkinto Rosenberg Karoliina Janette Vihti
Yrittäjän ammattitutkinto Salmela Taina Elina Lohja
Yrittäjän ammattitutkinto Toikka Satu Piia Katriina Karkkila

 

ERIKOISAMMATTITUTKINNOT

Hius- ja kauneudenhoitoalan erikoisammattitutkinto Haapasaari Janica Eveliina Lohja
Hius- ja kauneudenhoitoalan erikoisammattitutkinto Kaasik Evely Vihti
Hius- ja kauneudenhoitoalan erikoisammattitutkinto Kastinen Tuula Annikki Kirkkonummi
Hius- ja kauneudenhoitoalan erikoisammattitutkinto Kattelus Rebekka Kotka
Hius- ja kauneudenhoitoalan erikoisammattitutkinto Kontio Jenni Susanna Lohja
Hius- ja kauneudenhoitoalan erikoisammattitutkinto Käiväräinen Merja Hannele Lohja
Hius- ja kauneudenhoitoalan erikoisammattitutkinto Mäkeläinen Emma Hannele Lohja
Hius- ja kauneudenhoitoalan erikoisammattitutkinto Niinimäki Sara Susanna Kouvola
Hius- ja kauneudenhoitoalan erikoisammattitutkinto Repo Maarit Susanna Espoo
Hius- ja kauneudenhoitoalan erikoisammattitutkinto Stenholm Elise Sofia Kirkkonummi
Isännöinnin erikoisammattitutkinto Karsikas Juha Pekka Tapani Helsinki
Isännöinnin erikoisammattitutkinto Suhonen Jyri Edvard Helsinki
Johtamisen ja yritysjohtamisen erikoisammattitutkinto Kesälä Päivi Kaarina Lohja
Johtamisen ja yritysjohtamisen erikoisammattitutkinto Mononen Satu Karkkila
Johtamisen ja yritysjohtamisen erikoisammattitutkinto Mäkelä Petteri Lohja
Johtamisen ja yritysjohtamisen erikoisammattitutkinto Rinne Riikka Vihti
Johtamisen ja yritysjohtamisen erikoisammattitutkinto Tsutsunen Miia Hannele Lohja
Johtamisen ja yritysjohtamisen erikoisammattitutkinto Vikstedt Ulla-Riitta Lohja
Johtamisen ja yritysjohtamisen erikoisammattitutkinto Zachari Susanne Lohja
Kuntoutus-, tuki- ja ohjauspalvelujen erikoisammattitutkinto Cavonius Kirsi Maari Kirkkonummi
Kuntoutus-, tuki- ja ohjauspalvelujen erikoisammattitutkinto Gustafsson Hanna Kristiina Vihti
Kuntoutus-, tuki- ja ohjauspalvelujen erikoisammattitutkinto Gröhn Piia Anneli Karkkila
Kuntoutus-, tuki- ja ohjauspalvelujen erikoisammattitutkinto Haverinen Sari Hannele Lohja
Kuntoutus-, tuki- ja ohjauspalvelujen erikoisammattitutkinto Kakkuri Päivi Emilia Kirkkonummi
Kuntoutus-, tuki- ja ohjauspalvelujen erikoisammattitutkinto Kannisto Marko Uolevi Lohja
Kuntoutus-, tuki- ja ohjauspalvelujen erikoisammattitutkinto Pulkkinen Tiina Marika Lohja
Kuntoutus-, tuki- ja ohjauspalvelujen erikoisammattitutkinto Vahtera Taru Anneli Vihti

 

Luksian lisäksi stipenditukea ovat antaneet seuraavat tahot:

Alma Talent Oy
Auto- ja Kuljetusalan Työntekijäliitto AKT ry
Autoliitto Karkkilan osasto
Hiidenveden Zontakerho ry
Lions Club Ingå rf
Lohjan alueen Martat
Lohjan Yrittäjät
Luoteis-Uudenmaan Rakennusmestarit ja -insinöörit AMK ry
Länsi-Uudenmaan Osuuspankki
Länsi-Uudenmaan Rakennusmestarit ja -insinöörit AMK ry
Pohjola Norden
Rakennusliiton ao. 438 Vihti
SuPer
Talonrakennusteollisuus Uudenmaan piiri ry
Tehy ry
Tikkurila Oyj/Tikkurila Unica stipendi
Trika Oy
Vihdin Martat
Vihdin Super
Vihti-Seura ry
Vähittäiskaupan Ammattikasvatussäätiö

rose g92841d7e8 1280