Käytämme evästeitä (cookies) käyttäjäkokemuksen parantamiseksi ja käyttötilastojen keräämiseksi.
Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja

x

Uusia ammattiosaajia Luksiasta

17.12.2021 klo. 14.15

Luksiassa on saanut opintonsa päätökseen 428 opiskelijaa aikavälillä 29.5.2021-17.12.2021.

Heistä perustutkinnon suorittaneita uusia ammattilaisia on 296. Perustutkinnon suorittaneista 3
opiskelijaa suoritti kaksoistutkinnon, mikä tarkoittaa ammatillisen tutkinnon ja ylioppilastutkinnon suorittamista.

Omaa ammatillista osaamistaan on täydentänyt 111 ammattitutkinnon suorittanutta ja 21 erikoisammattitutkinnon suorittanutta opiskelijaa.

Lämpimät onnittelut kaikille valmistuneille ja menestystä tulevaisuuteen!

______________________

Valmistuneet, jotka ovat antaneet tietojensa julkaisuluvan:

PERUSTUTKINNOT

Taideteollisuusalan perustutkinto Hyytiäinen Tiuku Tähti Tuulia Vihti    
Taideteollisuusalan perustutkinto Lehtola Mira Vihti    
Taideteollisuusalan perustutkinto Valtonen Pasi Juhani Vihti   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Audiovisuaalisen viestinnän perustutkinto Elstob Michaela Helinä Anne Mäntsälä    
Autoalan perustutkinto Alén Mirko Matias Lohja    
Autoalan perustutkinto Eronen Janne Juhani Vihti    
Autoalan perustutkinto Kuosmanen Lotta Anniina Lohja    
Autoalan perustutkinto Kylmäkorpi Artturi Juhani Lohja    
Autoalan perustutkinto Latvala Eero Tapani Vihti    
Autoalan perustutkinto Lehtinen Milla Matilda Olivia Vihti    
Autoalan perustutkinto Leino Saku Petteri Karkkila    
Autoalan perustutkinto Nyfelt Riku Henrik Lohja    
Autoalan perustutkinto Purhonen Roland Samuli Santeri Nurmijärvi    
Autoalan perustutkinto Sikiö Sakke Fredrik Karkkila    
Autoalan perustutkinto Tolonen Aapo Oskari Lohja    
Autoalan perustutkinto Ålander Veini Martin Kirkkonummi    
Autoalan perustutkinto Örnberg Rony Ari Tapio Karkkila    
Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto Koivula Mikko Antero Karkkila    
Kone- ja metallialan perustutkinto Hiltunen Nuutti Akseli Hanko    
Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto Annaniemi Luukas Aapo Akseli Lohja    
Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto Al-Juboori Ashraf Khalil Ibrahim Vihti    
Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto Heikkilä Pekka-Eemeli Lohja    
Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto Kartesalo Markus Kristian Lohja    
Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto Kotilainen Kimi Iikka Eemeli Siuntio    
Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto Naji Ahmad Vihti    
Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto Ropponen Joonas Kari Juhani Lohja    
Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto Vahla Eero Ilmari Hanko    
Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto Vänttilä Klaus Juhana Lohja    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Granqvist Wilma Aurora Lohja    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Hänninen Noora Sofia Lohja    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Höglund Marika Pauliina Espoo    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Korsakov Anneli Lohja    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Kuusela Tiia Maria Lohja    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Latvaniemi Marjo Marika Vihti    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Leppänen Julia Linda Maria Lohja    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Luola Janna Annukka Lohja    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Mela Izabel Catherina Marie Lohja    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Palmu Venla Mirjam Vihti    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Sandell Saara Sofia Lohja    
Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto Sevón Lauri Wilhelm Lohja    
Liiketalouden perustutkinto Grönberg Venla Anniina Lohja    
Liiketalouden perustutkinto Mubarak Hasan Raasepori    
Liiketalouden perustutkinto Mäntyvaara Lari Tapani Vihti    
Liiketalouden perustutkinto Nurmi Arttu Aleksanteri Lohja    
Liiketalouden perustutkinto Ståhl Rony Göran Raasepori    
Liiketalouden perustutkinto Qvintus Veera Maria Karkkila    
Liiketoiminnan perustutkinto Aljaffal Hanaa Espoo    
Liiketoiminnan perustutkinto Garkusa Ksenija Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Ghorbani Faride Espoo    
Liiketoiminnan perustutkinto Hakala Riikka Karoliina Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Havulahti Rebekka Sofia Somero   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Liiketoiminnan perustutkinto Heinonen Juuso Tapani Topias Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Hellgren Sini Karoliina Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Hellsten Maria Katariina Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Ilina Inna Vihti   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Liiketoiminnan perustutkinto Jakka Maija Linda Janiika Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Jasim Saja Ghani Espoo    
Liiketoiminnan perustutkinto Kauranen Niklas Eino Esaias Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Keinänen Niilo Juhani Lohja   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Liiketoiminnan perustutkinto Kinnunen Kasper Johannes Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Klingberg Otto Rikhard Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Koskinen Miia Marika Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Leinonen Karita Inga Maria Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Leivo Kasper Aleksi Karinpoika Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Mahlio Justus Juhana Mikael Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Mantere Matias Eemeli Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Mettälä Tarja Kirkkonummi    
Liiketoiminnan perustutkinto Mikkonen Mette Liida Jasmin Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Mäki Nelli Maria Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Noro Kiia Karoliina Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Nurmi Milla Tiitu Marika Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Nurmio Joel Heikki Sebastian Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Ojala Aada Patricia Olivia Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Paulin Aila Tuulia Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Peltola Oskari Kristian Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Peltonen Emma Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Piispanen Nette Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Pohjanväre Emilia Sara Peppina Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Putkinen Susanna Helena Raasepori    
Liiketoiminnan perustutkinto Puustinen Miisa Elisa Karkkila    
Liiketoiminnan perustutkinto Rajalahti Emma Katariina Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Salonmaa Arttu Valtteri Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Sederholm Johanna Tuulikki Kirkkonummi    
Liiketoiminnan perustutkinto Selenius Nelly Emilia Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Silventoinen Ronja Aurora Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Spiridonova Jelizaveta Karkkila    
Liiketoiminnan perustutkinto Stigell Suvi Maria Karkkila    
Liiketoiminnan perustutkinto Sundqvist Ella Sofia Lohja   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Liiketoiminnan perustutkinto Svetlitsona Vera Espoo    
Liiketoiminnan perustutkinto Särkelä Jonna Susanna Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Söderlund Max Mikael Inkoo    
Liiketoiminnan perustutkinto Tiihonen Olivia Inkeri Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Trinidad Nelli Susanna Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Tuupanen Alex Emil Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Uslu Gizem Jemina Karkkila    
Liiketoiminnan perustutkinto Valjakka Akseli Urho Sakari Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Veseli-Hetemi Drita Kirkkonummi    
Liiketoiminnan perustutkinto Vesterinen Julius Iivari Vihti    
Liiketoiminnan perustutkinto Viheriäkoski Milla Kristiina Lohja    
Liiketoiminnan perustutkinto Vikeväkorva Nina-Mariie Raasepori    
Liiketoiminnan perustutkinto Vuks Irina Kirkkonummi    
Liiketoiminnan perustutkinto Väistö Sanna Pauliina Lohja    
Logistiikan perustutkinto Jouhten Mikko Mikael Lohja    
Logistiikan perustutkinto Nordström Sofia Magdalena Inkoo    
Logistiikan perustutkinto Närhi Jenni Sofia Anneli Vihti    
Logistiikan perustutkinto Tynkkynen Jenna Johanna Espoo    
Matkailualan perustutkinto Moilanen Anni Katariina Vihti    
Matkailualan perustutkinto Tahlo Shyar Helsinki    
Matkailualan perustutkinto Toivanen Nora Olivia Vihti   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto Heiskanen Teemu Henrik Viljami Karkkila    
Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto Honkanen Jami Juhani Vihti    
Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto Kainulainen Samu Oskari Siuntio   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Prosessiteollisuuden perustutkinto Nuutinen Tanja Miia Kaarina Hanko    
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto Palenius Miki Aleksanteri Lohja    
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto Ristola Arto Ensio Vihti    
Rakennusalan perustutkinto Harja Valtteri Mikael Lohja   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Rakennusalan perustutkinto Hedberg Niklas Viljam Raasepori    
Rakennusalan perustutkinto Härkönen Atte Elias Lohja    
Rakennusalan perustutkinto Kaitera Jani Henrik Vihti    
Rakennusalan perustutkinto Kavander Jere Lohja    
Rakennusalan perustutkinto Khmelev Aleksandr Helsinki    
Rakennusalan perustutkinto Korhonen Niko Santeri Raasepori    
Rakennusalan perustutkinto Levo Lauri Matti Tapio Lohja    
Rakennusalan perustutkinto Litja Leo Aleksanteri Vihti    
Rakennusalan perustutkinto Nyberg Lucas Vili Petteri Hanko    
Rakennusalan perustutkinto Okhrimenko Oleksandr Lohja   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Rakennusalan perustutkinto Piippo Elias Mikko Olavi Raasepori    
Rakennusalan perustutkinto Puumalainen Kaarle Kauko Juhani Siuntio    
Rakennusalan perustutkinto Salmela Mikko Juhani Lohja    
Rakennusalan perustutkinto Salonen Lauri Phavat Lohja    
Rakennusalan perustutkinto Sassi Juuso Petteri Lohja    
Rakennusalan perustutkinto Sintonen Anton Niilo Ensio Lohja    
Rakennusalan perustutkinto Ylimäki Ossi Miko Markus Raasepori    
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Grundström Ville Juhani Raasepori    
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Kuzu Emine Vihti   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Lähteelä Maria Elina Vihti    
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Mweetoo Pawter Raasepori    
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Mäenpää Pyry Valtteri Karkkila    
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Numminen Taru Maria Inkoo    
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Sallinen Jenni Maria Vihti    
Ravintola- ja catering-alan perustutkinto Santos Sebastian Noêl Karkkila    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Derjabina Frederika Sastamala    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Enberg Jenny Emilia Raasepori    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Ernsten Tiina Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Heinonen Jaana Maarit Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Heinonen Marika Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Holmström Sofia Alexandra Inkoo    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Ilonen Elina Maria Karkkila    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Joensuu Ronja Julia Johanna Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Jungner Jan Mikael Inkoo    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Jääskeläinen Tanja Anneli Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Karkio Viivi Alisa Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Kela Jasmina Jessica Vihti    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Kivekäs Katja Raasepori Kaksoistutkinto Luksian stipendi
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Kosar Sibel Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lahti Linda Maria Lohja   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Latva Matleena Sirke Amanda Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Lehtinen Mia Johanna Inkoo    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Merinen Erja Marika Vihti    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Niemi Katriina Emilia Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Nurmi Jaana Laila Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Ojamaa Sari Marjaana Raasepori Kaksoistutkinto Luksian stipendi
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Oksanen Tiia Anneli Raasepori    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Pehkonen Janina Helena Karkkila    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Pulkkinen Sari Anneli Vihti    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Roininen Oona Aino Sofia Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Råberg Ann-Charlotte Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Saarinen Elli Amanda Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Saarni Niina Maria Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Salminen Aada Maria Mikaela Lohja   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Sander Jelena Espoo    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Sarvi Emma Katriina Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Seppä Jenny Wilhelmiina Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Seppänen Ronja Lumi Minttu Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Silfverberg Ada Matilda Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Simola Jani Vihti    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Sinivuori Anne-Mari Irmeli Vihti    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Suomi Salla Mari Vihti   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Suomi Julia Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Tietäväinen  Oona Inkeri Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Weckström Nora Cesilia Vihti    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Vähäkoski Ira Kristiina Lohja Kaksoistutkinto Luksian stipendi
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Yliaho Jessi Emilia Lohja    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Ylitalo Joel Mikael Vitali Vihti    
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto Zachari Matilda Maria Karkkila    
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Ahmadi Nasir Ahmad Lohja    
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto Elo Jari Matti Kirkkonummi    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Enroos Ari Tapani Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Eriksson Valtteri Juhani Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Greus Juha-Matti Sakari Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Himanen Harri Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Hippi Tomi Antti Vantaa    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Hirvonen Nico Patrik Mikael Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Hyvönen Niklas Santeri Karkkila    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Jääskeläinen Antti Juhani Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Korhonen Nilla Väinö Olavi Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Kuosmanen Timo Juhani Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Könönen Laura Marianna Vihti    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Laajakallio Olli Tapani Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Lehtonen Antti Juhani Karkkila    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Lilja Jussi Matias Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Niemi Valtteri Veikko Juhani Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Nordström Tomas Leonard Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Nortamo Juha-Pekka Matias Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Peräsaari Paavo Antti Ilmari Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Rozman Joel Erkki Eemeli Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Saarinen Petri Kalevi Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Saarinen Rasmus Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Segerstråle Carl-Henrik Helsinki    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Servin Veli Veikka Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Sirén Jani Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Sundström Klaus Kristian Hyvinkää    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Suoknuuti Niko Oskari Julius Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Tamminen Niko Petteri Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Tammio Niko Janne Tapani Hämeenlinna    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Tapiola Leevi Egon Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Teivastenaho Jasu Valtteri Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Toiviainen Jere Markus Juhani Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Torjama Jouni Juhani Karkkila    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Vuorhela Niklas Sebastian Lohja    
Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto Vuorikoski Markku Lohja    
Talotekniikan perustutkinto Degerth Nea Milla Maria Vihti    
Talotekniikan perustutkinto Hapulahti Juho Matti Vihti    
Talotekniikan perustutkinto Jormanainen Juuli Maria Mirjami Lohja   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Talotekniikan perustutkinto Karjalainen Jere Petteri Lohja    
Talotekniikan perustutkinto Korhonen Tomi Petteri Lohja   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Talotekniikan perustutkinto Lahti Veeti Juhani Lohja    
Talotekniikan perustutkinto Lahti Iiro Kalevi Lohja    
Talotekniikan perustutkinto Malmberg Emilia Margareta Lohja    
Talotekniikan perustutkinto Merinen Mika Juhani Karkkila    
Talotekniikan perustutkinto Mustalahti Pekka Akseli Lohja    
Talotekniikan perustutkinto Pykälistö Niklas Lari Kristian Espoo    
Talotekniikan perustutkinto Sirenius Elias Aleksanteri Vihti    
Talotekniikan perustutkinto Tervo Alex William Vihti    
Talotekniikan perustutkinto Viljakainen Roni Patrik Vihti    
Tekstiili- ja muotialan perustutkinto Vasse Emmi Katriina Espoo    
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Hiidenvesi Miki Santeri Vihti    
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Kasurinen Niko Kristian Kirkkonummi    
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Lindholm Lenni Karl Manuel Lohja    
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Manninen Anna-Maija Lohja    
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Pikkarainen Antti Verneri Hanko    
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto Rajasalo Niko Alexander Lohja    
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Ahmadi Ehsanulla Lohja    
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Etemadi Abdulmalek Lohja    
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Fröberg Joona Aleksi Lohja   Kuntayhtymän hallituksen stipendi
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Loodus Mario Vihti    
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Makkonen Kalle Markku Iivari Lohja    
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Nabavi Zahra Lohja    
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Ruhanen Joonas Lauri Tapani Lohja    
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Salo Markus Samuel Lohja    
Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto Vartiainen Carl-Emil Mikael Lohja    
Turvallisuusalan perustutkinto Metso Markus Tapani Lohja    

 

AMMATTITUTKINNOT

Eläintenhoidon ammattitutkinto Asiala Unna Anneli Hattula
Eläintenhoidon ammattitutkinto Hiljander Piia Arica Vihti
Eläintenhoidon ammattitutkinto Lovo Pia Espoo
Eläintenhoidon ammattitutkinto Mukala Aila Marjatta Lohja
Eläintenhoidon ammattitutkinto Muuraiskangas Christel Lohja
Eläintenhoidon ammattitutkinto Purola Sari Susanna Joensuu
Eläintenhoidon ammattitutkinto Salo Fanny Matilda Raasepori
Eläintenhoidon ammattitutkinto Tammi Noora Marika Somero
Eläintenhoidon ammattitutkinto Toivanen Teija Johanna Helsinki
Hieronnan ammattitutkinto Arbuzov Artem Lohja
Hieronnan ammattitutkinto Hakola Satu Sinikka Lohja
Hieronnan ammattitutkinto Mykkänen Heli Maria Karoliina Vihti
Hieronnan ammattitutkinto Salo Mikko Severi Lohja
Hieronnan ammattitutkinto Säkkinen Marko Kristian Vihti
Isännöinnin ammattitutkinto Ala-Ketola Ilkka Tapani Helsinki
Isännöinnin ammattitutkinto Ehanto Saana Emilia Helsinki
Isännöinnin ammattitutkinto Johansson Marja Kristiina Salo
Isännöinnin ammattitutkinto Katila Jari Olavi Vantaa
Isännöinnin ammattitutkinto Kolu Meri Jenni Maaria Heinola
Isännöinnin ammattitutkinto Lammintaus Teemu Antero Helsinki
Isännöinnin ammattitutkinto Laurila Päivi Kirkkonummi
Isännöinnin ammattitutkinto Lunnela Tiina Espoo
Isännöinnin ammattitutkinto Lämpsä Tanja Mari Hannele Vihti
Isännöinnin ammattitutkinto Nissinen Olli-Pekka Juhani Helsinki
Isännöinnin ammattitutkinto Nyberg Emmi Emilia Minttu Salo
Isännöinnin ammattitutkinto Pyyhtiä Ami Markus Vantaa
Isännöinnin ammattitutkinto Pyykkönen Niko Mikael Raasepori
Isännöinnin ammattitutkinto Ripatti Sami Juhani Helsinki
Isännöinnin ammattitutkinto Salo Jouko Tapio Helsinki
Isännöinnin ammattitutkinto Varalahti Tero Reijo Karkkila
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Al-hayali Wed Waleed Shehab Espoo
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Al-saqee Attaa Espoo
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Al-zaidi Qamar Vihti
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Azizi Parastu Kirkkonummi
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Darchia Marina Espoo
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Fakhro Marwa Espoo
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Gela Liridona Espoo
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Henriksson Leila Kristiina Lohja
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Janhonen Saara Elisabeth Vihti
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Jashari Ganimete Espoo
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Koskinen Jenni Helena Vihti
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Kölhi Miia Katariina Vihti
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Lehtilä Pamela Maria Raasepori
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Mohamedsaid Hiba Vihti
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Namam Mohammed Ahmed Espoo
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Nemlander Emmi Helena Vihti
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Rudnicka Wioletta Dominika Parainen
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Shtim Elena Espoo
Kasvatus- ja ohjausalan ammattitutkinto Tsumarava Varvara Lohja
Lasten ja nuorten erityisohjaajan ammattitutkinto Halvari Daiga Vihti
Lasten ja nuorten erityisohjaajan ammattitutkinto Hirvonen Teresa Lohja
Liiketoiminnan ammattitutkinto Hampori Anne Maarit Lohja
Liiketoiminnan ammattitutkinto Kozatsuk Jana Siuntio
Liiketoiminnan ammattitutkinto Leppälä Elle Lara India Lohja
Liiketoiminnan ammattitutkinto Lindstedt Ida Maria Vihti
Liiketoiminnan ammattitutkinto Matikka Katri Roosa Matleena Lohja
Liiketoiminnan ammattitutkinto Sarin Sari Irmeli Raasepori
Liiketoiminnan ammattitutkinto Tuominen Johanna Tanja Hannele Lohja
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Aitio Minna Martta Esteri Salo
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Hietamäki Mervi Kaarina Karkkila
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Koivunen Meri Hanna Katriina Lohja
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Lukkarinen Marjo Hannele Salo
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Oikari-Virtanen Kaisa Maria Lohja
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Oinas Päivi Mia Elina Salo
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Peltonen Suvi Johanna Lohja
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Peuhkuri Eeva Senni Johanna Vihti
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Weckman Henna Maritta Salo
Lähiesimiestyön ammattitutkinto Öblom Tiia Ann-Mari Lohja
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto Karvinen Piia Susanna Vihti
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto Liiten Katri Vihti
Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan ammattitutkinto Ukkonen Sirpa Marjaana Lohja
Turvallisuusalan ammattitutkinto Leskinen Aku Sebastian William Helsinki
Yrittäjän ammattitutkinto Aunapuu Kristjan Kirkkonummi
Yrittäjän ammattitutkinto Eriksson Meri Eveliina Lohja
Yrittäjän ammattitutkinto Ille Janika Espoo
Yrittäjän ammattitutkinto Juvonen Linda Marita Lohja
Yrittäjän ammattitutkinto Parkkonen Tiina Johanna Jyväskylä
Yrittäjän ammattitutkinto Partti Katja Sarianna Lohja
Yrittäjän ammattitutkinto Räisänen Anne Espoo
Yrittäjän ammattitutkinto Viinamäki Iiris Anni Lohja
Yrittäjän ammattitutkinto Vilpas Jouni Mika Vantaa

 

ERIKOISAMMATTITUTKINNOT

Hius- ja kauneudenhoitoalan erikoisammattitutkinto Vuorinen Elina Karkkila
Isännöinnin erikoisammattitutkinto Laine Pia Susanna Lohja
Isännöinnin erikoisammattitutkinto Lindström Jiri Helsinki
Isännöinnin erikoisammattitutkinto Mauno Johannes Fredrik Vantaa
Isännöinnin erikoisammattitutkinto Mauno Joonas Tuusula
Isännöinnin erikoisammattitutkinto Nieminen Tuuli Piritta Karkkila
Isännöinnin erikoisammattitutkinto Rytioja Eero Helsinki
Isännöinnin erikoisammattitutkinto Salmi Eeva-Mari Vihti
Isännöinnin erikoisammattitutkinto Suhonen Päivi Maarit Espoo
Johtamisen erikoisammattitutkinto Juslin Mirja Helena Vihti
Kuntoutus-, tuki- ja ohjauspalvelujen erikoisammattitutkinto Niskanen Henri Kalervo Karkkila
Kuntoutus-, tuki- ja ohjauspalvelujen erikoisammattitutkinto Sarin Eila Kyllikki Lohja
Vanhustyön erikoisammattitutkinto Leskinen Anita Karenina Lohja
Vanhustyön erikoisammattitutkinto Tonteri Susanna Maarit Lohja

 

Luksian lisäksi valmistuneita ovat stipendein tukeneet seuraavat tahot:

Talouselämä Alma Talent
Talonrakennusteollisuuden Uudenmaan piiri ry
Länsi-Uudenmaan Rakennusmestarit ja -insinöörit AMK ry