Käytämme evästeitä (cookies) käyttäjäkokemuksen parantamiseksi ja käyttötilastojen keräämiseksi.
Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja

x

Luksiaan valitut 2017, julkaisuun luvan antaneet

15.06.2017 klo. 11.00

Luksia, Lohja, Toivonkatu
Autoalan   perustutkinto, pk
   
Andersson,   Miika Oskar
Hedberg,   Toni Olavi Kristian
Helin,   Oskari Antero
Holla,   Samuli Christian
Jaatinen,   Miika Juhani
Kaasinen,   Eetu Elmeri
Kavander,   Jere Juhani
Keskikastari,   Veli-Matti
Kindel, Art
Kuokkanen,   Waltteri Sakari Valdemar
Leinonen,   Linda Maria
Levonperä,   Jenni Elisabeth
Långström,   Rainer Jani Armas
Mäki, Miro   Vilho Antero
Nevalainen,   Julius Verneri
Oksanen,   Pauli Akseli
Pirttimaa,   Joonas Mikael
Ratinen,   Joonas Jehki Juhani
Rehmonen,   Tiia Kristiina
Ruotsala,   Aatu Verneri Raminpoika
Saario,   Leevi Eemeli
Viitala,   Miro Mikael
Viljanen,   Tino Rasmus Valtteri
Öblom, Rosa   Ada Maria
   
Luksia,   Lohja, Toivonkatu
Elintarvikealan   perustutkinto, pk
   
Ahtialansaari,   Ilona Tiia Emilia
Anttila,   Annika Marianna
Jokinen,   Heli Maria Anneli
Roos, Sina   Noora Emilia
Viita, Venla   Kristiina
   
   
Luksia,   Lohja, Toivonkatu
Hiusalan   perustutkinto, pk
   
Berg, Renja   Teresa Natalie
Borenius,   Nea Roosa
Ikävalko,   Riia Marjaana
Järvinen,   Veera Emilia
Kuparinen,   Aino Satu-Maria Kimmontytär
Kääriä,   Venla Johanna
Laaksonen,   Melina Minka Susanna
Leynbaum,   Linda Jeva
Mäenpää,   Karoliina Sara Maria
Mäkelä, Nea   Karoliina
Pehkoranta,   Viivi Magdaleena
Ravantti,   Viivi Sofia Eveliina
Riuttala,   Roosa Irene Alexandra
Rönnberg,   Tia-Maria Katarina
Sirén, Sini   Mirjam
Sjöström,   Wille Erik Valdemar
Vidgren,   Emma Vilhelmiina
   
Luksia,   Lohja, Toivonkatu
Hiusalan   perustutkinto, yo
   
Korhonen,   Tanja Helena
Rautiainen,   Iida Karoliina
   
Luksia,   Lohja, Toivonkatu
Hotelli-,   ravintola- ja catering-alan perustutkinto, pk
   
Alm, Atte   Aleksander
Annaniemi,   Aada Rebekka
Florin,   Jasmin Elisabet
Forsström,   Joonas Aleksi Mikael
Helander,   Cecilia Leena Anita
Hänninen,   Veera Ingrid
Jokinen,   Vilma Eveliina
Junnilainen,   Leevi Eemil Daniel
Kiiskinen,   Rasmus Akseli
Knaapinen,   Taavi Bandiks
Koli, Helmi   Johanna
Komulainen,   Jamina Kristiina
Laiho, Ilari   Kaarlo Juhani
Lehto, Anni   Maria Aurora
Moilanen,   Jani Johannes
Nurmi, Pinja   Minttu Susanna
Rantaniemi,   Craig Aiden
Rautio,   Rafael Rasmus Artturi
Sainio,   Matias Samuli
Silvennoinen,   Monna Maria
Sällälä,   Jasmin Anniina Katariina
Vuorinen,   Sami Juhani Antero
   
Luksia,   Lohja, Toivonkatu
Hotelli-,   ravintola- ja catering-alan perustutkinto, yo
   
Kangas,   Laura Wilhelmiina
   
   
Luksia,   Lohja, Toivonkatu
Kauneudenhoitoalan   perustutkinto, pk
   
Karjalainen,   Inka Angelica
Kero, Salla   Riikka Emilia
Keskinen,   Maisa Loviisa Henrikintytär
Keskitalo,   Veera Emma Amalia
Klemetti,   Krista Sarita
Kääriäinen,   Nea Annika
Liinapuro,   Anna Josefiina
Lund,   Johanna Linnéa
Paakkunainen,   Viivi Inkeri Hellevi
Salminen,   Anni Fredrika
Seger,   Kristiina Anneli
Sild, Elo  
Toivonen,   Jenna Juulia
Torkkel,   Hanna Lydia Katariina
Troberg,   Veera Karin Anneli
Viitala,   Henna Sofia
   
Luksia,   Lohja, Toivonkatu
Kauneudenhoitoalan   perustutkinto, yo
   
Kujala,   Janika Lea Hannele
Martelin,   Anna-Liisa
Salonen,   Ronja Kerttu Irene
Samosenko,   Kseniya
   
Luksia,   Lohja, Toivonkatu
Kone- ja   tuotantotekniikan perustutkinto, pk
   
Halmesmäki,   Sami Oskari
Kuosmanen,   Juho-Kusti Eemeli
Lindholm,   Jami Juhani
Makkonen,   Jami Jesseri
Mäkelä, Kimi   Juhani
Nissilä,   Ollipekka
Pallonen,   Joni Ville Kristian
Saijola,   Jani Jeremias
Sariola,   Kalle Albert
Tolvanen,   Ville Tapani
Turpeinen,   Eero Ilmari
Weckström,   Joonas Teemu Tapio
Viherkanto,   Eetu Valtteri
   
Luksia,   Lohja, Toivonkatu
Pintakäsittelyalan   perustutkinto, pk
   
Jormanainen,   Aleksi Petteri
Kemppainen,   Tatu Jaakko Tapani
Kesäläinen,   Meri Amanda
Kupsa, Elias   Alexander
Lundberg,   Jasmin Cecilia
Pettersson,   Anniina Jasmin
Tapanainen,   Anna Aurora
   
Luksia,   Lohja, Toivonkatu
Prosessiteollisuuden   perustutkinto, pk
   
Aalto, Jaan   Johannes Alvari
Burns,   Francis Santeri
Ekberg,   Rasmus Fredrik Jonatan
Henriksson,   Tomi Tapani
Hyrkkö,   Eemil Oscar Anton
Kauppila,   Jaakob Aabraham
Kotilainen,   Jedi Cesar Ferdinand
Miettinen,   Joona Kauko Olavi
Semeniuk,   Vera
Toivanen,   Joonas Juhani
   
Luksia,   Lohja, Toivonkatu
Rakennusalan   perustutkinto, pk
   
Auvinen,   Waltteri Juhani
de Mel,   Michael Nathan
Hyvärinen,   Jimi Leevi Joonatan
Iivonen,   Julian Emil Sebastian
Ivanoff,   Eero Benjamin
Kauhanen,   Walter Anthony
Kumpumäki,   Joel Johannes
Leinonen,   Tommi Kalevi
Lepistö,   Janne Eemil Ilmari
Lilja,   Tuukka Eemeli
Lilja, Veeti   Oskari
Manninen,   Markus Rauli
Marjamäki,   Niko Matti Juhani
Möldre,   Roger
Nieminen,   Aaro Wiljam Oskari
Nieminen,   Arttu Rikhard
Paldanius,   Jere Kasperi
Pehkoranta,   Henri Johannes
Purho, Eemil   Olavi
Raita,   Julius Waltteri
Roikola,   Joonas Juho Oskari
Rokka, Leevi   Johannes
Saarelma,   Jere Ilmari
Salminen,   Martti Seppo Tapio
Salo, Jere   Markus
Sileoni,   Miguel Alejandro
Tanner,   Ville-Hermanni Artturi
Tartu,   Kristofer
Tiitinen,   Luka Mikael
Urrio, Jere   Ilmari
Vaahtera,   Kalle Oskari Johan
Vuotila,   Vilho Johannes
   
Luksia,   Lohja, Toivonkatu
Rakennusalan   perustutkinto, yo
   
Palomäki,   Roni Tapani
   
Luksia,   Lohja, Toivonkatu
Sähkö- ja   automaatiotekniikan perustutkinto, pk
   
Anttila,   Markus Jalmari
Bergman,   Santeri Kari Valdemar
Grönvall,   Eetu Alfred
Hoel, Mats   Sebastian
Huttunen,   Viljam Severi
Hyvärinen,   Miro Anttoni
Ilomäki,   Leevi Joonatan
Jehkonen,   Patrik Tapani
Järvenpää,   Severi Elias
Karjalainen,   Eetu Mikael
Kjerf,   Mikael Jonatan
Korhonen,   Samu Antero
Kottonen,   Kaapo Nikke Elmeri
Kulmala,   Miikka Matti
Kurki, Roope   Mikael
Kuusisto,   Heikki Matias
Lappalainen,   Jami Juhani
Lauraeus,   Oliver Leonard
Lehtinen,   Patrick Mattias
Leino, Lauri   Sakari
Lindström,   Arne Artturi Efraim
Lähteenmaa,   Teemu Valtteri
Manninen,   Anna-Maija
Mettinen,   Ilmo Elias
Nieminen,   Timi Matias
Nylund,   Veikka Johannes
Olin, Roni   Aleksi
On-Tha,   Jentham
Palmu,   Joonas Heikki Olavi
Piispanen,   Olli Antero Ilmari
Saarela,   Lassi Urho Kalle
Seger,   Aleksi Eemil
Seuranen,   Kalle Petteri
Sormunen,   Onni Jalmari
Tamminen,   Niko Petteri
Vaenerberg,   Rasmus Antti Erik
Ylikangas,   Paulus Emil Antero
   
Luksia,   Lohja, Toivonkatu
Sähkö- ja   automaatiotekniikan perustutkinto, yo
   
Tanninen,   Tommi Petteri
Hoel, Lars   Benjamin Heldal
   
Luksia,   Lohja, Toivonkatu
Talotekniikan   perustutkinto, pk
   
Blomberg,   Johan Christian Theodor
Falck, Milla   Anneli Tuulikki
Hongisto,   Jere Veikko
Hulkko, Riku   Petteri
Jauhanen,   Joona Anian Alexander
Kaarlaakso,   Aatu Johannes Aukusti
Kangas,   Henri Ismo Juhani
Kivi, Juuso   Artturi
Kreander,   Toni Paavali
Kärki,   Pentti Leevi Valtteri
Laaksoharju,   Miko Olavi
Lindqvist,   Patrick Osmo Juhani
Lindström,   Samuel Bernhard Mikael
Minkkinen,   Kirill Jiri Jeremias
Mäkelä, Aaro   Ensio
Nay Htoo,   Nay Htoo
Paananen,   Aleksi Juhani
Roininen,   Sami Wilhelm
Tamminen,   Alexi Armas Vihtori
Tapaninen,   Eelis Samuel
Tyni,   Ville-Valtteri Ilmari
Vaarala,   Sampsa Sasha
   
Luksia,   Lohja, Toivonkatu
Talotekniikan   perustutkinto, yo
   
Lucenius,   Miika Emil Antero
   
Luksia,   Lohja, Toivonkatu
Tieto- ja   tietoliikennetekniikan perustutkinto, pk
   
Aapalahti,   Jussi Mikael
Aromaa, Eetu   Santeri
Haavisto,   Otto Eemeli
Hryhor,   Vadym
Järn, Joel   Erik
Kauppinen,   Arttu Tapio
Keskitalo,   Oskari Toivo Johannes
Lindroos,   Nikolai Henrik Tapani
Loskin,   Veeti Eemil Kristian
Makkonen,   Osmo Robert
Martin,   Michael Peter
Mielonen,   Joni Ville Teemu
Pyykkönen,   Sami Sepeteus Aleksi
Saario, Jere   Antero
Salmi, Juuso   Sakari William
Österlund,   Lasse Topi Joonatan
   
Luksia,   Lohja, Toivonkatu
Tieto- ja   tietoliikennetekniikan perustutkinto, yo
   
Kiljunen,   Lasse Matias Artturi
   
Luksia,   Lohja, Toivonkatu
Turvallisuusalan   perustutkinto, pk
   
Anttila,   Oodi Inkeri Isabella
Grönroos,   Nico Joni Juhani
Hänninen,   Tea Maria
Kaján,   Joonas Arvo Antero
Koskinen,   Katriina Anna Emilia
Koskisalo,   Ville Antero
Kuvaja, Juho   Gabriel
Kärppä,   Minna Kristiina
Lehtosaari,   Oliver Anton
Mela, Yasmin   Birgitta Alice
Nieminen,   Niklas Antero Oskar
Rökman,   Pinja Pauliina
Takatalo,   Toni Tarmo Juhani
Takkunen,   Nea Gitta Kristiina
Törnqvist,   Mila Mikaela
Veskaru,   Andre
   
Luksia,   Lohja, Toivonkatu
Turvallisuusalan   perustutkinto, yo
   
Kemppainen,   Iina Katariina
Tuohimaa,   Tino Mikael Benjamin

 

Luksia, Vihti,   Ojakkalantie
Autoalan perustutkinto, pk
 
Alimkhanov, Ilmari Mirza
Flinck, Juuso Jooseppi
Idman, Veeti Pasi Akseli
Moilanen, Juuso Kasperi
Niemelä, Aleksi Oskari
Ollikainen, Mariella Eveliina
Peltola, Mila Karoliina
Penttinen, Jussi Emil
Peura, Moritz Sebastian
Salmi, Aatu Juhani
Ulmanen, Anssi Jouko Juhani
Valve, Netta Jasmiina
Varis, Joonas Matti Petteri
Wennerholm, Alex Johannes
Weurlander, Ella Amanda
Viitavuori, Otto Emil Julius
Viljakainen, Roni Patrik
Vuokila, Lauri Kristian
Ylikulju, Alex Tuomas Waltteri
 
 
Hotelli-, ravintola- ja   catering-alan perustutkinto, pk
 
Aalto, Markus Alarik
Auna, Jan-Juhani Väinö
Haapsaari, Tuuli Sofia
Heljomaa, Leevi Aleksanteri
Kari, Joanna Erika Elisabeth
Kinnula, Tiia Johanna
Lindholm, Niina Kaarina Maria
Luusua, Tino Casmir
Mattsson, Elias Väinö Juhani
Mäkelä, Lassi Vihtori
Rautio, Sissi Susanna Cesilia
Svart, Melisa Milaja Desiree
Syrjä, Kiia Eveliina
Säiläkivi, Jan Christian
Tapiovuori, Roope Matias
Weck, Oskari Juho Olavi
 
Luksia, Vihti, Ojakkalantie
Liiketalouden perustutkinto,   pk
 
Anttila, Kalle Samuel
Degerlund, Janina Hannele
Granberg, Robin Emil
Haataja, Roosa Emilia
Harju, Katri Marianna
Honkanen, Niilo Matias
Hynnälä, Mariia Veronica
Juhakorpi, Kalle Erik
Klingberg, Kalle Johan Alfred
Kytömäki, Veera Inkeri
Kärkäs, Kristiina Helena
Laitila, Jenna Sofia
Levänen, Karoliina Elisabeth
Lind, Mikko Matias
Långström, Sofia Johanna
Myllymaa, Maria Iida Johanna
Mäntyvaara, Lari Tapani
Stenberg, Siiri Sofia
Tuttavainen, Minttu Amanda
Välinen, Noora Maaria
Ylönen, Noora-Ilona
Öhman, Janina Elisabeth
 
Luksia, Vihti, Ojakkalantie
Logistiikan perustutkinto, pk
 
Back, Rasmus Verneri
Broberg, Michael Rafael
Hagert, Rico Armas Vihtori
Haltsonen, Taneli Christian
Heikkinen, Valtteri Voitto
Häkkänen, Roni Mikael
Kaitajärvi, Heidi Kristiina
Karppinen, Sauli Martti   Mikael
Kiviharju, Irina Aino Miranda
Kopra, Nico Juhani
Kärki, Joni Markus Samuli
Kärkkäinen, Eetu Oskari
Kärkkäinen, Jaakko Jeremias
Laakko, Riina Anni Elviira
Laine, Samu Jouko Johannes
Lehtovirta, Lauri Aleksi
Lundahl, Veikko Johannes   Gabriel
Lysti, Waldo Artturi
Mäenpää, Aleksi Verneri
Org, Fredi
Pursiainen, Anton Elias
Ranta, Jesse Emil Kristian
Reinikka, Jyry Aaro Juhani
Rutanen, Rene Julius
Saarinen, Vili Kim Kristian
Saaristo, Joel Juhani
Sainio, Veera Elviira
Sarkkinen, Casper Henrik
Savolainen, Ville Johannes
Sinivuori, Jere Valdemar
Sirviö, Miro Antero
Sontag, Robin Michael
Suomalainen, Juho Toivo Anton
Syrjämäki, Mico Santeri
Tammi, Reko Olavi
Tenhula, Jere Henry Mikael
Tikkanen, Mika Cristian
Tiukkanen, Veeti Antero
Vuoriheimo, Eetu Sami Aulis
Väre, Kalle Jani Juhani
Yliaho, Jiri Joona
Ylihärsilä, Tami Oleg Tapani
Örnberg, Jenni Aleksandra
 
Luksia, Vihti, Ojakkalantie
Matkailualan perustutkinto,   pk
 
Hagert, Miritsa Anastasia
Joutsen, Pauliina Roosa Maria
Karppinen, Sinna Aleksandra
Kauppinen, Kirmo Romeo
Lukkarinen, Ronja Terhikki
Niemi, Tarja Anneli
Norrby, Jessica Anastasia   Amanda
Nurmi, Oona Nea Kristiina
Penttinen, Emma Jenni Olivia
Platonov, Micel
Rautiainen, Nea Isa Elise
Rintamäki, Essi Peppi Aurora
Saavalainen, Suvi Hannele
Salovaara, Niko Mikael
Tolvanen, Sanni Maria
Virtanen, Noora Anniina
 
Luksia, Vihti, Ojakkalantie
Rakennusalan perustutkinto,   pk
 
Aholaakko, Otso Ville Olavi
Hacklin, Pauli Elmeri
Halt, Jere Matias
Heinonen, Miro Henrik
Kahila, Roni Kristian
Majava, Julius Eemil
Matén, Aleksi Petteri
Mäkelä, Santeri Mikael
Nikander, Carl-Johan Henrik   Sebastian
Ojala, Eero Tapio Hermanni
Pasanen, Nuutti Tapio
Porttinen, Arttu Timo Matias
Puumalainen, Kaarle Kauko   Juhani
Rave, Niko Juhani
Rilla, Otto Elias Oskari
Sarkkinen, Matias Santeri
Sinisalo, Roni Aleksi
Yliruusi, Juuso Petteri
 
Luksia, Vihti, Ojakkalantie
Sosiaali- ja terveysalan   perustutkinto, pk
 
Emelianova, Impi Maria
Haapala, Jenna Maria
Halonen, Janita Helena
Hattberg Kiira Milla Marissa
Hietanen, Paula Johanna
Huseinovic, Kasandra
Hyytiäinen, Tiuku Tähti   Tuulia
Hämäläinen, Laura Maria
Härkönen, Minka Henrietta
Johnsson, Jasmin Camilla
Kalja, Ronja Carolina
Keskinen, Essi Maria
Kääriäinen, Sofia Maria   Vilhelmiina
Laaksonen, Grace Haki
Nerg, Taija Tuulia Sofia
Paatero, Heidi Jasmin
Palmroos, Chandra Aurora
Pappila, Enni Erika
Päivärinta, Julia Johanna
Rauta, Ronja Enni Marjatta
Saarikoski, Jenna Maaria
Savolainen, Laura Hannele
Seppälä, Sara Johanna
Suihkonen, Emmi Iiris
Suorsa, Venla Kaarina
Ulmanen, Aino-Elina Sofia
Vesanen, Sanni Karoliina
Viitala, Salla Maria
 
Luksia, Vihti, Ojakkalantie
Talotekniikan perustutkinto,   pk
 
Colliander, Leevi Sulo Julius
Ehrnsten, Ronny Johan
Hanhisuanto, Lauri Heikki   Daniel
Huhta, Mirko Mikael Helmeri
Laine, Kimi Valdemar
Lemminkäinen, Juuso Petteri
Nordensved, Tony Valtteri
Nuolioja, Tiitus Otto Aukusti
Paunonen, Max Kristian Olavi
Raivio, Joel Juhani
Ratinen, Elia Johannes
Räikkönen, Elias Antero
Salonen, Kim Robert
Seppä, Taneli Mikael
Sohlman, Roni Albert
Suotula, Wili Waltteri
Takaveräjä, Juuso Martti   Olavi
Tuomola, Eero Henrik Juhani
Ylä-Outinen, Alpo Sakari
 
Luksia, Vihti, Ojakkalantie
Tuotteen suunnittelun ja   valmistuksen osaamisala, pk (Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto)
 
Krigsholm, Rita Sarita   Alekzandra
Malmberg, Jan Caj Mikael
 
Luksia, Vihti, Ojakkalantie
Tuotteen suunnittelun ja   valmistuksen osaamisala, yo (Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto)
 
Forsman, Veera Johanna
 
Turvallisuusalan   perustutkinto, pk
 
Ahokas, Niina Maria
Antonova, Eleonora
Björklund, Wilma Irene
Helli, Jasmin Patchara
Hietala, Janna Jasmin Hannele
Härkälä, Ali Oscar Severi
Jylhä, Matias Teppo Tapani
Järvinen, Veera Susanna
Korhonen, Teemu Eelis Mikael
Krogerus, Joona Oskari
Lasanen, Heta Pauliina
Limnell, Aino Eveliina
Lönnblad, Kristiina Alise
Mustafa Latif, Sara
Niinimäki, Eetu Oskari
Painokallio, Arttu Petteri
Siiteri, Petteri Ilmari Beren
Simstedt, Roni Juhani
Säiläkivi, Joona Sebastian
Tauru, Saku Jaakko Tapani
Tiihonen, Lotta Eveliina
Vanha-Perttula, Lotta   Josefiina
Vilmunen, Jarno Petteri
Vuorma, Meri Lauriina
Örnberg, Jaska Aleksi
 
Luksia, Vihti, Ojakkalantie
Verhoilu- ja sisustusalan   perustutkinto, pk
 
Kranich, Marko
Lahti, Tiia Emilia
Manninen, Mirjam Aune-Maj
Mäenpää, Minttu Karoliina
Partanen, Meri-Pihla   Alexsandra
Weckman, Sini Susanna
 
Luksia, Vihti, Ojakkalantie
Ympäristön suunnittelun ja   rakentamisen osaamisala, pk (Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto)
 
Kjerf, Jasmin Cristina
Kempas, Jenni Berit Sinikka
Salmivaara, Mikael Kristofer

 

Luksia, Lohja,   Nummentie
Liiketalouden perustutkinto, pk
 
Andersson, Janika Albertiina
Berg, Mikko Juhani
Dziechciarz, Marta Malgorzata
Grönberg, Venla Anniina
Halvari, Tim Aleksis
Hansson, Linus Olof Alexander
Harmanen, Juuso Aleksi
Helander, Kia Maria Orvokki
Honkanen, Theodor Broder
Jokirinne, Emil Olavi
Joutseno, Valtteri Armas Vihtori
Kukkola, Julia Patricia
Lehtinen, Tuomas Antero
Lehto, Aleksi Christian
Leskinen, Pinja Eveliina
Matikka, Katri Roosa Matleena
Mubarak, Hasan
Mäntynen, Otto Tapani
Niemi, Nic Johan Verner
Niemimaa, Arttu Veli Kalervo
Parviainen, Cilla Miia
Savioja, Lassi Christian
Sihvo, Veikka Aleksis Jyrinpoika
Smolsky, Miika Oskari
Tarakci, Mete Oliver
Tuominen, Juhani Matias
Tötterström, Emma-Sofia Orvokki
Vartiainen, Roope Kristian

Vuori, Alina Kaarina

 

Luksia, Lohja,   Nummentie
Media-alan perustutkinto, pk
 
 
Maevskiy, Daniel Theodor
Kasurinen, Fiona Kristiina
Hämäläinen, Milla Katriina
Kaukovalta, Kiia Emilia
Puumalainen, Sami Viljam
Leino, Eemil Mikael
Suominen, Jan Michael
Tuominen, Nanette Emilia
Turunen, Leo Antero
Silén, Karoliina
Suominen, Jasmin Mirjami
Rajala, Joni Mikael
Hyppänen, Therese Jenny Maria
Kantti, Isabel Marjatta Ingeborg
Johansson, Jonatan Mikael
Skog, Minttu Maria
 
 
Luksia, Lohja, Nummentie
Media-alan perustutkinto, yo
 
Vartiainen, Sari Susanna
Virtanen, Jere Olavi

 

Luksia, Lohja,   Nummentie
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto,   pk
 
Sutinen, Sade Illusia
Oksanen, Adele Olivia
Niemi, Tara Emilia Linnea
Glans, Suvi Pauliina
Pihlainen, Linda Katariina
Hietala, Pille
Norrby, Janina Joanna Aleksandra
Alho, Sonja Sofia
Korkiakoski, Kaisa Tuulia
Nieminen, Ada Emilia
Matero, Iina Elina Kastehelmi
Böhling, Veeti Vilhelm
Vuorhela, Henrietta Maria
Turunen, Roosa Maarit
Suutari, Inka Juliana
Merikanto, Jerry Olavi Benjamin
Mäenpää, Aaro Viljami
Nissinen, Joonas Oskari
Murto, Katariina Olivia Mildred
Nyfelt, Riku Henrik
Huusko, Richard Kalevi
Tapia Cotrino, Inessa Antonia
Seppä, Jenny Wilhelmiina
Ollikainen, Suvi Sofia
Sainio, Oona Sofia
Sandholm, Sari Amanda
Käyhkö, Katariina Ilona Susanna
Hietala, Janina Eija Maret
Kaikko, Rosa Maria Emilia
Koistinen, Roosa-Riikka Abigail
Olin, Iina Rebekka
Vilkuna, Saara Venla Viviann
Lehtonen, Iina Suvi-Tuulia
Stenman, Nelly Maria Adelia
Ikonen, Simo Toivo Ilmari
Holm, Samuel Marcus
Tahvanainen, Nea Kristiina
 
 
Luksia, Lohja, Nummentie
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto,   yo
 
Majamaa, Elina Johanna
Horn, Nora Patricia
Joenpelto, Julia Kristiina

 

Luksia, Lohja,   Nummentie
Tieto- ja viestintätekniikan   perustutkinto, pk
 
Brandt, Lucas Carl Johannes
Ekblad, Teemu Kristian
Elgland, Inka Tuulia
Harris, Markus Teemu Daniel
Hirvonen, Ville Pekka
Jungebrand, Robert Gunnar
Kuusela, Justus Asser
Kuvaja, Niko Toivo Antero
Laakso, Arttu Juhani
Laakso, Kristian Juhani
Laihiainen, Jukka Antero
Launiainen, Miika Aleksi
Leppänen, Kaius Oskar
Makkonen, Kalle Markku Iivari
Mikkola, Olavi Daniel
Myrskylä, Janne Tami Kristian
Nurminoro, Arttu Jani Petteri
Polvinen, Aleksi Tuomo Tapio
Sinkkonen, Eetu Petteri
Sirviö, Kai Oskari
Willmann, Tomás
Vuorikoski, Atte Tuomas
Ylikoski, Juha Petri